Randění po padesátce? Je jiné než ve dvaceti, ale takhle to zvládnete!

6. 6. 2020
Randění po padesátce? Je jiné než ve dvaceti, ale takhle to zvládnete!
Cesty lásky jsou nevyzpytatelné a složité. Navázat fungující vztah není snadné v žádném věku, tím spíš v pozdějším, když už za sebou pravděpodobně máte nějaké to zklamání. To ale neznamená, že by to po padesátce nemohlo fungovat! Jak na to?

V čem je to stejné nebo naopak jiné

V počáteční fázi se můžete potýkat se silnou nedůvěrou způsobenou například rozpadlým dlouhodobým vztahem. V tomto věku má každý své představy o životě, ze kterých nechce ustoupit, vazby z minulosti a možná obavy, jak by ho přijala rodina a děti druhého partnera. V tom je seznamování v pozdějším věku odlišné. „Ze zkušeností našich klientů, kterým je nad padesát let však můžu říct, že stejné to je v tom, že člověk je zpočátku lehce nervózní, má obavy, jestli se druhému bude líbit, a někdy to je i trošku rozpačité,“ popisuje Kristýna Mertlová z online seznamky Tvoje láska.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Březen pro vás bude studnicí nových vědomostí, probuzením ze zimního spánku a útěkem k lepším zítřkům. Není divu, že vás lákají výlety a aktivity na čerstvém vzduchu. Pokud se chcete…