Ravenův horoskop na květen: Střelci, držte se při zemi, Ryby budou kreativní

6. 5. 2018
Ravenův horoskop na květen: Střelci, držte se při zemi, Ryby budou kreativní
Co vás čeká v květnu 2018 podle astrologa a čaroděje Ravena Argoniho? Kdo nemá raději nic podnikat, pro koho je naopak vhodný nový začátek?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Snadno se může stát, že první polovina května bude Beranům připadat jako klasická procházka rozkvetlým růžovým sadem, ale tento dojem bude právě kolem již zmíněného 13. května vystřídán lehčím či větším propadem do negativních nálad. Jak se mohou Berani vyhnout v druhé polovině května 2018 typickým jarním depresím? Všechno se dá vyčíst z horoskopu – Beran je kardinální znamení stejně jako Váhy, Rak a Kozoroh, ale pouze Beranům chybí od 17. do 31. května jakýkoliv planetární pohyb.

Z toho plyne, že ve žhavé praxi si musíte do svého života naordinovat potřebnou dávku fyzického pohybu sami. Můžete běhat, skákat, chodit do fitka, jezdit na kole nebo si každý den zacvičit u otevřeného okna nebo u vypnuté klimatizace. Pohyb je přesně to, co potřebujete, aby vaše nálada neklesla pod úroveň, kterou měla v první polovině května.

Jinak si s ničím takzvaně „osudovým“ starosti dělat nemusíte, měly by být v pohodě zdraví i fyzická kondice, v blízké budoucnosti se před vámi neskrývají žádná negativní překvapení ve formě náhlých onemocnění, úrazů, nehod, katastrof či jakýchkoliv neštěstí. Starší Berani či Skopci mohou od poloviny května zápolit s nečekaně rychle se projevující nadváhou. Pracovní úspěchy můžete očekávat spíše na začátku května a co se týká sexu, partnerských vztahů a lásky, tak pro vás více než pro kohokoliv jiného bude platit přísloví nebo co to je – máj, lásky čas.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadchází období zklidnění a vyjasnění rodinných záležitostí. Naštěstí neočekávejte nic hrozného a už vůbec ne hádky. Aspoň v nějaké oblasti se vám opravdu daří, protože v práci chybujete a…