Reakce na tiskovou zprávu Nikkita

12. 10. 2000
Již nyní si můžete přečíst oficiální zprávu ředitele Miss Internet k tiskové informaci od Nikitty.

Reakce na tiskovou zprávu Nikkita

Jsme rádi, že Miss Internet potvrzuje svoji pověst v tom, že finalistky nejsou hloupoučké naivky, které souhlasí s čímkoliv. Na druhé straně ty nejserióznější z finalistek hodnotí například smlouvu pro finalistky jako korektní, stejně jako agenturu, která ji připravila. Nicméně protože chceme být opravdu odlišnou soutěží Miss než jiné, zveme Nikkitu na jednání s agenturou, aby se stala spoluautorkou nové verze této smlouvy. Považujeme za přednost soutěže Miss Internet, že její soutěžící jsou tak odborně kvalitní, že se mohou do organizace soutěže zapojit - viz třeba design a web soutěže, který připravila Bára Patáková, finalistka roku 1998.
Podepsání smlouvy s finalistkami nebo alespoň vítězkami soutěže je u soutěží Miss celkem obvyklé a odpovídá velké snaze, kterou organizátoři soutěže vloží do reklamy soutěže a tím i finalistek a vítězek a leckterou modelku doslova "udělají". Nicméně navrhujeme pro finalistky možnost se takové smlouvě také vyhnout.
A pokud se týče ceny vstupného, akce je vlastně uzavřena z důvodů kapacity sálu. Nicméně v rámci hlasování na iNTERNETu již bylo hlasujícím poskytnuto skoro 50 míst zdarma.
A pokud jde o nekomunikaci s vedením soutěže. Když pomineme mnoho mailů a telefonátů s Nikkitou, bude pro příští komunikaci stačit, když Nikkita bude zvedat svůj mobilní telefon alespoň jednou ze tří pokusů J. Možná by se také neměla Nikkita bát pod vlastnoručně napsanou tiskovou zprávu podepsat.
Mimochodem, když si na naši soutěž takto stěžuje jediná ze 157 původně přihlášených dívek, nebereme to jako špatné skóre.

Jan Fikáček, ředitel Miss Internet


Původní tiskovou zprávu Nikitty najdete zde.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokuste se nezapomenout na úsměv a dobrou náladu. Přeci nebude stále něco řešit a rozebírat do podrobností - to určitě nikomu nepomůže. Vezměte si pod křídla své potomky a proberte s nimi…

Nejčtenější články

Doporučujeme