Recept na půvab podle Sisy Sklovské

9. 4. 2003
Recept na půvab podle Sisy Sklovské
Sisa Sklovská patří mezi naše nejfotogeničtější a nejpůvabnější zpěvačky. Její štíhlá linie jí dovoluje nosit modely těch nejodvážnějších střihů. „Mým receptem na půvab a zdraví vůbec je především dobrá nálada. A také láska k lidem.

Jsem takový věčný optimista. Na jaře mám ale ještě mnohem lepší náladu než po zbytek roku. Líbí se mi, když se příroda probouzí a všechno kolem se zazelená a rozkvete. Mám ráda, když se začne hřejivě usmívat sluníčko.“

A jak si udržuje svou pověstnou sexy postavu? „Žádné diety nezkouším, jen kvůli svému dobrému pocitu však už několik let nekombinuju stravu. Takže k masu nejím brambory, ale zeleninu. To mi vyhovuje. Také jím velmi pomalu.

Už jako dítě jsem dojídala svůj talíř teprve hodinu po ostatních. A hodně lidí mi už potvrdilo, že je opravdu zdravé, když člověk stravu nehltá, ale zvolna pojídá. V jistém slova smyslu se tak považuju za gurmána, protože si jídlo i ráda vychutnávám.“ (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráno se probudíte s výbornou náladou, a dokonce se pokusíte o něžnosti partnerem, na kterého jste neměli ani pomyšlení. Tato pozitivní vidina vás vede k tomu, že zabodujete i v práci. Sice…

Nejčtenější články

Doporučujeme