Řekni mi - řeknu ti

16. 2. 2001
Řekni mi - řeknu ti
Milé čtenářky, připravili jsme pro vás novou poradnu bílé čarodějky s Helenou Růžičkovou. Svěřte se a Helena vám ráda poradí.

Poradna bílé čarodějky

Motto: "Chybovat je lidské,
ale pocit je to božský"

Mé milé, moji milí�
Celý život jsem vlastně vršila jednu chybu na druhou. Kolikrát i přímo s vědomím, že "tohle bych ale skutečně dělat neměla�" A protože už k onomu chybování mám podstatně méně příležitostí, a protože si myslím, že něco z těch omylů by opravdu bylo možno vynechávat, ráda se s vámi všemi podělím o zkušenosti své i z moudrých knih vyčtené.
V každém případě je jedno stoprocentně jisté - i po tom nejošklivějším dnu přichází další, ve kterém je možno zkusit něco nového, snad lepšího. Člověk se nemá nikdy vzdávat, i když - jak staré přísloví praví, nic není tak hrozné, aby to nemohlo být horší J.
I ta nejhorší bolest jednou přebolí. A naopak - štěstí je kytička velmi citlivá, kterou nesmíme zapomenout občas zalévat.
Zkuste tedy svému osudu podat zde nabízenou pomocnou ruku�
Vaše Daniela

Poradna je přesunuta na nové stránky poradna.dama.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Už pěkných pár dnů na vás tlačí Venuše. Její kvadratura není příznivá ani pro partnerskou lásku, ani pro rodinné vztahy. Mnoho věcí se vám nemusí zamlouvat, co může vyvolávat poněkud…

Nejčtenější články