Řekni mi - řeknu ti

16. 2. 2001
Řekni mi - řeknu ti
Milé čtenářky, připravili jsme pro vás novou poradnu bílé čarodějky s Helenou Růžičkovou. Svěřte se a Helena vám ráda poradí.

Poradna bílé čarodějky

Motto: "Chybovat je lidské,
ale pocit je to božský"

Mé milé, moji milí�
Celý život jsem vlastně vršila jednu chybu na druhou. Kolikrát i přímo s vědomím, že "tohle bych ale skutečně dělat neměla�" A protože už k onomu chybování mám podstatně méně příležitostí, a protože si myslím, že něco z těch omylů by opravdu bylo možno vynechávat, ráda se s vámi všemi podělím o zkušenosti své i z moudrých knih vyčtené.
V každém případě je jedno stoprocentně jisté - i po tom nejošklivějším dnu přichází další, ve kterém je možno zkusit něco nového, snad lepšího. Člověk se nemá nikdy vzdávat, i když - jak staré přísloví praví, nic není tak hrozné, aby to nemohlo být horší J.
I ta nejhorší bolest jednou přebolí. A naopak - štěstí je kytička velmi citlivá, kterou nesmíme zapomenout občas zalévat.
Zkuste tedy svému osudu podat zde nabízenou pomocnou ruku�
Vaše Daniela

Poradna je přesunuta na nové stránky poradna.dama.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se jedná o pracovní stránku, jste na pokraji sil a nevíte si rady v podstatě s ničím. Často chybujete a musíte uznat, že jste přepracovaní. Jindy byste takové chyby neudělali. Naopak…

Nejčtenější články

Doporučujeme