Renée Zellwegerová alias Bridget Jonesová: Nejsem lesbička!

22. 5. 2002
Renée Zellwegerová alias Bridget Jonesová: Nejsem lesbička!
Do nezáviděníhodné situace se před několika dny dostala hvězda dnes už legendárního filmu Deník Bridget Jonesové herečka Renée Zellwegerová. Jeden z nejznámějších bulvárních fotografů Ameriky ji zachytil ve vášnivém objetí s jinou ženou!

Renée Zellwegerová alias Bridget Jonesová: Nejsem lesbička!


Klepněte pro větší obrázek Do nezáviděníhodné situace se před několika dny dostala hvězda dnes už legendárního filmu Deník Bridget Jonesové herečka Renée Zellwegerová (33). Jeden z nejznámějších bulvárních fotografů Ameriky ji zachytil ve vášnivém objetí s jinou ženou! Renée se ovšem okamžitě začala hájit tím, že neobjímala milenku, nýbrž kamarádku. A ne vášnivě, ale soucitně.


„Přítelkyně se mi právě svěřila se skutečně vážným životním problémem a já se ji pouze snažila uklidnit. Rozhodně ale nejsme milenky,“ pokoušela se Zellwegerová ihned poté, co zjistila, že byly s kamarádkou přistiženy fotografem, celou událost vysvětlit.

Proslulý hollywoodský paparazzi však její vysvětlení odmítá. „Myslím, že zrak mi ještě docela dobře slouží a snad rozpoznám, když někdo někoho utěšuje! Bylo to natolik vášnivé objetí, že by jeho sexuální podtext rozpoznal snad úplně každý,“ tvrdí fotograf, který už jen čeká na nejvyšší nabídku, aby snímky dobře zpeněžil.


Renée se nemíní celou záležitostí příliš trápit. „Nevím, proč bych měla někomu vysvětlovat, jestli jsem lesbička nebo ne. To může být každému úplně ukradené. Jsem svobodná žena a mohu si dělat co chci a s kým chci," dodala bývalá partnerka hollywoodského idolu George Clooneyho. Přesto však neopomněla zdůraznit, že jí lesbická láska naprosto nic neříká.(Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars vás donutí, abyste zhodnotili předchozí měsíce. Měli byste ukončit záležitostí, které potřebujete uzavřít. Berte to tak, že změna je život. Bez obav se dejte do uzavírání nových smluv…

Nejčtenější články