Mall.cz 133 Kč Archiv firem

Mall.cz 133 Kč Archiv firem

Mall.cz 366 Kč Archiv firem
Reserved 129 Kč Archiv firem
Stoklasa.cz 17 Kč Archiv firem
DM 60 Kč Archiv firem
27
Fotogalerie

Retro čelenky našeho dětství se vrací! Letos jsou módním hitem

I když otevření kadeřnictví už je za dveřmi, je dost pravděpodobné, že potrvá další týdny, než se u svého vlasového mága dostanete na řadu. Proto jistě uvítáte letošní módní trend, díky kterému dokážete svému účesu dodat šmrnc, i když jste si zrovna v noci přeležela vlasy nebo máte odrosty. Přivítejte zpět čelenky!

Tenké čelenky i ty s uzlem

Pamatujete ještě na umělohmotné čelenky se zoubky, které nám naše maminky až bolestivě zaryly do hlavy, aby držely celý den? Tak přesně tyto kousky se letos vrací do módy. Jednoduché jednobarevné kousky dokážou ozvláštnit každý účes, ať už rozpuštěné dlouhé vlasy, culík, drdol či cop, tak i krátký sestřih. A také vás zachrání ve chvíli, kdy zrovna nemáte svůj den a vaše vlasy vás prostě neposlouchají.

Úvodní foto: Archiv firem

Tuto sezónu prostě frčí tenké čelenky. Mohou být například potažené saténem, spletené nebo ozdobené kamínky, perličkami či jinými komponenty. Skvěle se hodí k jakémukoliv outfitu, ty se zdobením vypadají skvěle k letním šatům, sukním, ale i saku, klasické plastové či látkové zase padnou ke sportovnějšímu stylu, jako jsou džíny, křiváky nebo dokonce teplákovky.

Máte-li však ve své sbírce z předchozích let široké látkové čelenky, nevzdávejte se jich, stále ještě je využijete. Obzvlášť oblíbené pak budou ty s uzlem uprostřed. Právě pomocí nich snadno zakryjete mastné vlasy či odrosty. Uzel navíc způsobuje optický klam, díky kterému váš obličej bude vypadat protáhlejší a štíhlejší. A to se hodí!

Inspiraci hledejte v naší galerii!

Další módní inspiraci najdete v pořadu Štýlovečka! Podívejte se na video:

Doporučujeme

Články odjinud