Retro šusťákovky slaví návrat: Jakou větrovku si pořídit na jaro do města?

6. 3. 2019
Móda osmdesátých a hlavně devadesátých let slaví velký comeback a retro kousky, o kterých byste si nepomyslela, že je ještě budete někdy nosit, jsou opět in. I na jaře se móda našeho mládí promítne do nových kolekcí. Už se chystáte koupit si jarní bundu?

Barvy jsou in

Toto jaro jistě oceníte, že se do módy vrátila funkčnost šusťákovek a větrovek. Pamatujete ještě ty barevné, ve kterých se chodilo běhat nebo do lesa? Tak přesně ty nyní můžete vytáhnout i do města. Bundičky vás ochrání před jarními dešti a budete v nich nepřehlédnutelná, protože čím barevnější, tím lepší.

Vybrat si můžete klasickou větrovku na zip, s kapucí nebo bez nebo takzvaný anorak, který přetáhnete přes hlavu. A jestli nejste zrovna příznivkyní výrazně barevných kombinací, nezoufejte. Šusťákovky se dají sehnat i jednobarevné nebo v decentních tónech. 

Prozkoumali jsme aktuální nabídku obchodů. Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Každý den si připomínáte to, že musíte být pilní a svědomití, jinak se vám úspěch rozplyne jako dým. Věříte si a tvrdě na sobě pracujete. Díky tomu se posunete na kariérním žebříčku o…

Nejčtenější články

Doporučujeme