Retro šusťákovky slaví návrat: Jakou větrovku si pořídit na jaro do města?

6. 3. 2019
Móda osmdesátých a hlavně devadesátých let slaví velký comeback a retro kousky, o kterých byste si nepomyslela, že je ještě budete někdy nosit, jsou opět in. I na jaře se móda našeho mládí promítne do nových kolekcí. Už se chystáte koupit si jarní bundu?

Barvy jsou in

Toto jaro jistě oceníte, že se do módy vrátila funkčnost šusťákovek a větrovek. Pamatujete ještě ty barevné, ve kterých se chodilo běhat nebo do lesa? Tak přesně ty nyní můžete vytáhnout i do města. Bundičky vás ochrání před jarními dešti a budete v nich nepřehlédnutelná, protože čím barevnější, tím lepší.

Vybrat si můžete klasickou větrovku na zip, s kapucí nebo bez nebo takzvaný anorak, který přetáhnete přes hlavu. A jestli nejste zrovna příznivkyní výrazně barevných kombinací, nezoufejte. Šusťákovky se dají sehnat i jednobarevné nebo v decentních tónech. 

Prozkoumali jsme aktuální nabídku obchodů. Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zatoužíte po společnosti příbuzných či přátel. Je docela možné, že vyrazíte na společný výlet anebo na chatu. Dávejte si však pozor na aktuální omezení, ne vše by mohlo dopadnout dobře.…