Komentáře k článku zpět na článek

j66 24. 2. 2017 | 14:47

lebahu: Kanálů je hodně, ale moc toho na nich ke koukání není. Já sleduji tv večer když jezdím na rotopedu a pořád překlikávám. Na vraždy už se nemůžu ani koukat, v midsomru už všechny povraždili, americký policajti a zvláštní agenti mi lezou krkem jak svýho času chrabří sovětší hrdinové. Na zoomu je katastrof taky víc než toho ostatního ............................Na barandově dávají turecké seriály, a ty jsou také nekonečné, Stalo se mi, že herečka hrála hlavní hrdinku ale najednou měla úplně jiného manžela, Pár dílů mi trvalo než jsem pochopila že se jedná o jiný seriál.

j66 24. 2. 2017 | 14:30

Podobné telenovely šli na polské tv v 80-tých letech v neděli odpoledne. To u nás dávali filmy pro pamětníky, ale tohle bylo jiný kafe. .Pamatuji na jeden brazilský seriál. taky něco o bohaté rodině, chudé služce, nerovné lásce , 1/2 roku jsem byla pryč ale v seriálu se nic nestalo. Pak jsem zase odjela tak nevím jak to dopadlo. Asi dobře. .................................................. Na zmíněné telenovely v článku si pamatuji jen na tu se znetvořenou sestrou, a na ošklivku Katku. Pak si pamatuji na českou verzi ošklivky, a tam byla nejlepší Olga Lounová, skvěle hrála takovou blbku, nejlepší postava z celého seriálu

lebahu 23. 2. 2017 | 19:41

PS: V televizi jsou i jiné programy než Nova a Prima Love, takže krom kriminálek a romantických slátanin je na výběr poměrně široká škála žánrů. (pokud už někdo nemá co lepšího na práci a musí na to hledět)

lebahu 23. 2. 2017 | 19:39
noc 23. 2. 2017 | 17:54
noc 23. 2. 2017 | 13:07

I já jsem to milovala a ještě miluji.Hezcí lidé,krásné příběhy.Rozhodně se mi potom líp spí než po kriminálkách plných vražd.Pak se bojím jít i do sprchy.A je to pořád vlastně stejné.Napřed mrtvoly,pak rozuzlení.Pak se nedivme,že je mládež tak agresivní.Na nic jiného se nedívají.

lebahu 23. 2. 2017 | 07:47

Mně telenovely vcelku reálně překážejí v práci. Jezdím dělat pedikúru lidem domů (většinou senioři). A v deset zákaznice nemůže, to jde jedna telenovela, v jednu už zase nemůže, to jde jiná (v poledne nemůže, to jí doveze pečovatelka oběd). Sledovat telenovelu s nohama v lavoru většinou taky nemůže, to by si ji neužila... I když nevím co je horší, poslouchat při práci Šlágr TV a nebo povinně sledovat 850 díl Esmeraldy.

Vacek 22. 2. 2017 | 16:30

Něco jsem za ta léta náhodou viděl a není to potřeba tajit. Témata telenovel asi připomínají podobnou knižní prvorepublikovou produkci u nás. Docela by mě zajímalo, jest-li to překonávání společenského kastovnictví, odložené děti, které usilují o své místo ve společnosti apod. Jsou v zemích původu těchto děl takovým reálným problémem, nebo jest-li autoři jen staví řekněme na socilním cítění.

evelyn 22. 2. 2017 | 15:07

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkendové radosti máte pod palcem a nejvíce se věnujete své rodině a kamarádům. Vždyť přístup k vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme