Retrofest - Vilém Čok & Bypass, Gabriela Al Dhábba

7. 3. 2007
Retrofest - Vilém Čok & Bypass, Gabriela Al Dhábba
Společný koncert pod názvem RETROFEST se uskuteční ve středu 28. března v v Retro Music Hall (Francouzská 4, Praha 2). Vystoupí VILÉM ČOK & BYPASS, GABRIELA AL DHÁBBA a EDDIE STOILOW. Chcete si zasoutěžit o vstupenky? Čtěte dále...

VILÉM ČOK & BYPASS Vilém Čok po pětileté odmlce založil nové seskupení s názvem BYPASS. Shromáždil kolem sebe hráčskou elitu – Petr Henych (kytara), Zdeněk Budík (klávesy, programing), Martin Hroněk (baskytara) a Franta Poborský (bicí), a sám se postavil k mikrofonu. V roce 2006 se BYPASS zúčastnil řady prestižních festivalů, např. Benátská noc, Sázava fest, Vroutek atd. Repertoár čerpá z debutu „Běž pro ty šproty“, který je kombinací tvrdých rockových kytar s elektronikou v pozadí. Strhující rockovou show s energickým pohybem ozvláštňuje Vilém Čok netypickými kostýmy a rekvizitami. Jak on sám s úsměvem říká: „Spousta lidí si po poslechu naší hudby uvědomí, že se BYPASS stane dříve či později jejich oblíbeným kámošem.“. Více na http://www.vilemcok.com.

GABRIELA AL DHÁBBA Gába Al Dhábba (3. místo v soutěži Česko hledá SuperStar II, autorský debut „Contra Factum“) a skupina DEFACTO fungovala a vzájemně se testovala od března 2006 pod jménem Gabriela Al Dhábba A® MY. Vystupovala s koncertně upravenými písněmi z alba „Contra Factum“. V současné době již pod novým názvem GÁBA & DEFACTO a jasnější společnou vizí chystají nový a stylově tvrdší materiál pro vystoupení i nové album, které plánují k vydání na podzim roku 2007. Kapela hraje ve složení Gabriela Al Dhábba (zpěv), David Pavlík (kytara), Martin Ivan (baskytara) a Dušan Bobák (bicí). Více na http://www.gabaonline.cz .

EDDIE STOILOW Historie a myšlenka společného projektu EDDIE STOILOW sahá až do roku 2000. Po zásadních změnách ve všech oblastech fungování kapely se tato pražská skupina vrací na podia i do médií. Hlavní aktivitou kapely je nyní prezentace aktuálního alba „Eddie Stoilow 2005“ a nového live-setu se zbrusu novou sestavou. Stylově lze kapelu velmi těžko zařadit. Šestičlenná kapela totiž přináší svým fanouškům velmi populární „new-pop“, který do sebe absorbuje mnoho prvků z různých hudebních směrů a přitom působí značně kompaktně. Více na http://www.eddiestoilow.com.

Internetové stránky Retro Music Hall: http://www.retropraha.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani na chviličku nepomyslíte v práci na odpočinek, přitom byste ho tolik potřebovali. Valí se na vás hromada úkolů a máte potíže s jejich vykonáváním. Především se uklidněte a zbytečně…

Nejčtenější články

Doporučujeme