Revoluční rtěnka - převratná novinka v líčení

11. 8. 2003
Revoluční rtěnka - převratná novinka v líčení
Ideální nalíčení by mělo dlouho vydržet a rtěnka by měla mít hydratační vlastnosti, samozřejmostí by měl být také široký výběr odstínů. To vše nyní splňuje převratná novinka v líčení - nová Zvláčňující rtěnka Double Impact od Avonu.


Ideální nalíčení by mělo dlouho vydržet a rtěnka by měla mít hydratační vlastnosti, samozřejmostí by měl být také široký výběr odstínů. To vše nyní splňuje převratná novinka v líčení - nová Zvláčňující rtěnka Double Impact od Avonu. Na výběr je ve 12 odstínech.

Díky revoluční technologii Flexi-Smooth a dvakrát vyššímu množství barevných pigmentů vydrží mimořádně sytá barva celé hodiny. Gelový systém Quadraflex umožňuje velmi jemnou aplikaci. Rovnoměrné a dlouhotrvající rozprostření barvy již po jednom nalíčení. Dopřejte svým rtům skutečný luxus!

Zkoupení rtěnky Double Impact se zapojíte do soutěže o tisíc cen. Více informací o Velké podzimní soutěži s Avonem na www.avoncosmetics.cz nebo u vaší Avon Lady.

Představujeme vám rtěnku, která:
  • skvěle přiléhá
  • má dvakrát více pigmentů, barva je tak výjimečně plná a ryzí
  • je neskutečně lehká a zároveň vydrží celé hodiny
  • je tak jemná, že ji ani necítíte

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, jste osoby praktické a milujete luxusní věcičky. Není divu, že si dopřejte něco nového a užitečného do domácnosti. S rozhazováním financí to ovšem moc nepřehánějte. Nejdříve se…

Nejčtenější články

Doporučujeme