Rexona wakeboard cup 2002 na Máchově jezeře

5. 9. 2002
Rexona wakeboard cup 2002 na Máchově jezeře
Finále Českého wakeboardového poháru "Rexona wakeboard cup 2002" se pojede na Máchově jezeře.

Rexona wakeboard cup 2002 se pojede na Máchově jezeře

Finále Českého wakeboardového poháru "Rexona wakeboard cup 2002" se pojede na Máchově jezeře
Třetí, finálové kolo Českého poháru ve wakeboardingu Rexona wakeboard cup 2002 se pojede 7. září - opět ve Starých Splavech na Máchově jezeře!

Císařská Louka v Praze, místo, kde se mělo odehrávat finále Rexona wakeboard Cup 2002, patří k místům, kterých se dotkla velká voda. Organizátor akce se proto rozhodl, že se i poslední kolo tohoto seriálového závodu odehraje ve Starých Splavech na Máchově jezeře. Kvalifikační jízdy budou zahájeny v 10.00 hodin a pojedou se zhruba do 16.00 hodin. Následovat budou jízdy finálové, ze kterých vzejdou jména mistrů republiky v kategorii mužů a v kategorii žen pro rok 2002. Diváky, kromě samotné podívané na profesionální wakeboardové závodníky, budou čekat také jízdy pro veřejnost, horolezecká stěna, trampolína, DJ party apod. Probíhat budou i soutěže pro diváky o ceny věnované Rexonou.

Více informací na www.wakeboard.cz
zdroj: AMI Communications

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Při úterku se cítí Panny v práci o trochu lépe, ale není to žádná hitparáda. Mají hlavu plnou informací, které nedokážou zpracovat. Není divu. Všechno je převráceno a štěstěna je opustila.…

Nejčtenější články

Doporučujeme