Richard Gere nesnáší nálepku gigola

26. 8. 2002
Richard Gere nesnáší nálepku gigola
Co jedné americké filmové hvězdě zalichotí, to jinou rozčílí k nepříčetnosti. Na většinu hollywoodských celebrit nejvíce platí, když jsou označeny za ?sexsymbol". Také Richard Gere se v počátcích herecké kariéry cíleně zaměřoval na budování image velkého playboye.

Richard Gere nesnáší nálepku gigola

Klepněte pro větší obrázek Co jedné americké filmové hvězdě zalichotí, to jinou rozčílí k nepříčetnosti. Na většinu hollywoodských celebrit nejvíce platí, když jsou označeny za �sexsymbol�. Také Richard Gere se v počátcích herecké kariéry cíleně zaměřoval na budování image velkého playboye. Tento záměr se jeho manažerů skutečně podařilo splnit. Na konci osmdesátých let už se o Gereovi mluvilo jako o �americkém gigolovi�. A nejen proto, že ztvárnil hlavní roli ve stejnojmenném filmu� Role nezkrotného, sexem posedlého muže je však prý pro Richarda už více než dvacet let noční můrou.

Gere už se ani nesnaží lidem jejich názor vyvracet. "Tvrzením opaku jsem už opravdu unavený. Každý, kdo má odvahu, se mě na to ptá. ´Haló, počkejte, já vás znám. Vy jste ten gigolo.´ Někdy mě to štve a jindy se tím bavím," říká idol miliónů žen po celém světě.
Richard je ale optimista. Opravdovým sexuálním maniakem je prý jeho kolega Olivier Martinez. "Pravým samcem je Olivier. Je mnohem lepší a zdatnější než já. Provolávám do celého světa ke všem ženám, on je teď ten nejúspěšnější lamač dívčích srdcí!" zavtipkoval nedávno prošedivělý hrdina filmu Pretty Woman před novináři. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, zvykli jste si na pohodové dny. Proto se nemusíte bát, že by jim byl konec. Do nového pracovního týdne vstoupíte s neskutečnou energií a předvedete ostatním, že nejste žádné…

Nejčtenější články

Doporučujeme