Richard Gere: Sexy sedmdesátník je čerstvým otcem. Jak to zvládá?

30. 8. 2019
Na svém kontě má řadu slavných filmů včetně romantického trháku Pretty Woman. Právě slaví sedmdesátku, ale při pohledu na něj a jeho mladou ženu a malé dítě byste ani neřekli, že má dědečkovský věk. Nadšený buddhista, který se potkal i s Dalajlámou, se stal podruhé otcem na začátku tohoto roku a prý si pozdní otcovství velice užívá. Richard Gere vypadá mimořádně šťastně, a to je asi taky důvod, proč je i v tomto věku naprosto fit a zdráv.

Chtěl být trumpetistou

Richard Gere se narodil 31. srpna 1949 v Pensylvánii jako druhé dítě z pěti. Od malička miloval muziku a toužil stát se trumpetistou. Přitom hrál na více hudebních nástrojů, skvěle ovládal taky kytaru a klavír, a dokonce skládal hudbu ke školním představením.

Kromě hudby pobýval velmi rád na farmě, kde pomáhal dědečkovi se zvířaty. Ve škole mu to šlo, byl bystrý a po střední škole začal studovat dramatické umění a filozofii. Po dvou letech ale utekl, aby se mohl věnovat hudbě, především své milované trubce. Kromě toho začal hrát v divadle v Seattlu.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavou vám prochází nespočet nápadů, které byste rádi realizovali. Už nějaký čas byste chtěli změnit styl svého bydlení. S návrhem u rodinky projdete, a proto se můžete dát již brzy do…

Nejčtenější články

Doporučujeme