Ricky Martin přiznal: Jsem gay a jsem na to hrdý

31. 3. 2010
Ricky Martin přiznal: Jsem gay a jsem na to hrdý
Až do osmatřiceti čekal zpěvák Ricky Martin, než se konečně dokázal veřejně přiznat, že miluje muže. Na svém webu 29. března definitivně vyvrátil spekulace o své sexualitě a přiznal se, že v jeho posteli s ním spí jen mužové. Na to, že je homosexuál a otec, dokázal si před rokem a půl pořídit vlastní dvojčátka s náhradní matkou, je prý náležitě hrdý.

„Nemám se za co stydět,“ vzkázal světu zpěvák.

„Hrdě říkám, že jsem homosexuál mající velké štěstí. Mám velké požehnání v tom, kým jsem,“ napsal hudebník na oficiálním webu www.Rickymartinmusic.com.

Dvojčátka chlapce Mattea a Valentina přivítal na světě v srpnu 2008 a právě jejich narození ho prý přimělo, aby přestal žít ve lži a konečně vztyčil hlavu jako hrdý gay.

„Žít nadále tak, jak jsem to dělal dodnes, by nepřímo zastínilo záři, ve které se mé děti narodily. Už je toho dost. Musí se to změnit. Před pěti či deseti roky by se to nestalo, ale má se to stát teď. Dnes je můj den, je nejvyšší čas a nastala pravá chvíle,“ psal dále Portorikánec obdivovaný miliony žen i mužů z celého světa.

Odmítavé reakce a odlivu fanoušků se ale neobává: „Co se teď bude dít? To je jedno. Já se soustředím jen na to, co se děje v tuto chvíli. Slovo štěstí dnes dostalo nový význam. Je to velmi intenzivní proces.“

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Říjen je vaším favoritem číslo jedna a skoro nic vás nepřekvapí. Podívejte se na věci, které jste odkládali, ať na ně nezapomenete. Budete je mít konečně z krku. Jste pečliví, a proto…

Nejčtenější články

Doporučujeme