Robert Pattinson randí s dcerou Seana Penna

1. 10. 2013
Robert Pattinson randí s dcerou Seana Penna
Robert Pattinson má prý novou lásku. Zakoukal se do dcery hereckého kolegy Sena Penna. Dvaadvacetiletá Dylan Penn je jednou z několika dívek a žen, které se v okolí britského herce poslední měsíce motají. Robert se však podle přátel nehodlá po zklamání s Kristen Stewart vázat nějak vážně.

Mladičkou modelku, již má Sean Penn s bývalou manželkou Robin Wright, si Robert odvedl z koncertu rappera Mickeyho Avalona do svého domu v Beverly Hills.

„Pořád se letmo dotýkali jeden druhého a velmi spolu flirtovali. Šla z nich cítit uvolněnost a pohoda, jako by spolu byli venku už mnohokrát,“ píše magazín Life & Style.

Sedmadvacetiletý Pattinson se rozešel se Kristen, s níž tvořil ústřední pár ve filmové sáze Twilight, loni v létě. Tehdy vyšlo najevo, že ho Kristen podváděla s režisérem Rupertem Sandersem. Později se pokusili vztah obnovit, ale tohle úsilí skončilo fiaskem.

Foto? Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V polovině týdne si připadáte jako znovuzrození. Problémy s nadřízeným odezněly a svoje pracovní povinnosti zvládáte bez potíží. Konečně se na vás usmálo štěstí a ve všech směrech jste…

Nejčtenější články

Doporučujeme