Rodičovský horoskop na týden 12. 12 – 18.12.

11. 12. 2009
Rodičovský horoskop na týden 12. 12 – 18.12.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.

Víkend se třetí adventní nedělí je naprosto dokonalý. Vzhledem k Luně ve Štíru se můžete i s relativně malými dětmi z tohoto znamení dožít velmi závažných rozhovorů, které se týkají důležitých životních otázek. Když ho využijete na to, abyste dětem vysvětlili smysl charity a mezilidské pomoci, můžete vzít jed na to, že to nezapomenou.

Zatímco si všichni libují, jak je ten letošní advent krásný a nekomplikovaný, vy máte pocit, že vás až do Štědrého dne čeká práce a pořád jen práce. Naštěstí má váš Býk pochopení, nechce po vás nic nemožného, a k tomu, že bude doma pomáhat, se žene s aktivitou až dojemnou.

Problémy, které mají děti z tohoto znamení s dárky, které hodlají samy položit pod vánoční strom, berte velice vážně. Když se za vámi přijdou poradit a poptají se, co by podle vašeho názoru udělalo kamarádovi, paní učitelce nebo dokonce první lásce radost, poraďte, jak umíte nejlépe. Je to investice do další budoucí důvěry.

Pokud má vaše dítě možnost trávit několikery Vánoce u různých příbuzných, nečekejte, že se této lákavé šance dobrovolně vzdá! Už o víkendu se v tomto směru připravte na nejrůznější náznaky a úvahy. Když zareagujete, je dobře, když ne, stejně se ničemu nevyhnete, protože vás v týdnu čeká další kolo.

Dítě z tohoto znamení je naprosto dokonalé. Umí ve svůj prospěch využít nejenom pozitivních planetárních vlivů, ale i svého přirozeného kouzla osobnosti. Když se ponoří do učení, nehledejte v tom nic jiného, než dokonalou taktiku. Umí využít předvánoční dobré vůle, nasbírá vynikající známky a navíc bude mít až do pololetí pokoj.

Dárky, které by pod stromečkem rádo vidělo dítě z tohoto znamení, vám vyrazí dech, protože jste sami nikdy nic takového nechtěli a nevíte, jak na jeho přání reagovat. U Panny vás totiž nesmí překvapit, že si přeje soustruh na dřevo, šicí stroj nebo podobný drahý dárek, který by vás v životě nenapadl.

Pokud mu vyrážíte kupovat vánoční dárek, na kterém vám hodně záleží, vyrazte ve čtvrtek kolem poledne. S pomocí trigonu mezi Venuší a Marsem určitě narazíte na něco, co se vám bude opravdu líbit a co se dokonce bez problémů vleze do vašich finančních mantinelů.

Se staršími dětmi z tohoto znamení zaveďte klidně řeč na sváteční jídelníček. Když vám řeknou, že by kapra rády nahradily lososem, pouvažujte, zda by se něco takového nedalo udělat. Odměnou vám budou rozzářené štíří oči a příslib aktivní pomoci při přípravě štědrovečerní večeře!

Pokud chcete se svým Střelcem zažít něco opravdu zajímavého, využijte o víkendu šance a vyrazte spolu na adventní jízdu nostalgickým parním vláčkem. Když se na to cítíte, požádejte kamarády, aby vám půjčili své vlastní děti, které nemají kam udat. Ke svému údivu zjistíte, že se s touto smečkou dobře bavíte a krásně si to užíváte.

V případě, kdy se s dítětem z tohoto znamení teprve seznamujete, našlapujte opatrně. Jde o tvora, který má už od mladých let silně vyvinutý pocit vlastní důstojnosti a nikomu nedovolí, aby mu ho bral. Chovejte se k němu tak, jako by byl minimálně o rok starší, a uvidíte, že všechno dobře dopadne.

Když dospívající dítě z tohoto znamení přijde s tím, že bude i o Vánocích držet dietu, nesmějete se, ani to nijak nekomentujte. Dítku doporučte, aby si sepsalo seznam potravin, které bude jíst a ten vám předložilo. Uvidíte, že nápad za chvíli tichým duchem vyvane a nadále bude všechno probíhat v normě.

Kdyby se náhodou vaše dítko v pondělí v podvečer rozhořelo horečkou, berte to jako důsledek kvadratury mezi Sluncem a Uranem a zbytečně se nestresujte. Patrně se jedná o virózu, která během několika následujících dnů odezní stejně rychle jako přišla a která svátky nenaruší.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, nepodléhejte svým emocím a náladám. Pokud se chcete zviditelnit, tak rozumným způsobem. Jen tak si to u šéfa následně nerozházíte. Více času věnujte po práci dětem, jsou bez…

Nejčtenější články

Doporučujeme