Rodičovský horoskop na týden 12.9. – 18.9.

11. 9. 2009
Rodičovský horoskop na týden 12.9. – 18.9.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.

S dětičkami z tohoto znamení mohou být problémy zejména o víkendu, kdy na ně působí stacionární Pluto. Z vaší strany to bude vyjadřovat vyzrálý, zodpovědný přístup, doplněný spoustou sebeovládání. Půjde prostě o jeden z víkendů, kdy budete rádi, že je už pondělí a vy můžete před svým Beránkem prchnout do bezpečí pracovního procesu.

Všechno v jeho životě směřuje ke stabilitě a odpovědnosti. Pokud se rozhodne, že něco bude v životě dělat, je vysoká pravděpodobnost, že konečně kápl na to pravé. Nemluvte mu do jeho názorů, a pokud to jde, omezte svou roli v jeho životě na úlohu konzultanta, který mu za všech okolností drží palce.

Pozor si dejte na zmatky, k jejichž vytváření mají Blíženci momentálně sklon. Situací v rodině zamíchají tak hbitě, že nebudete tušit, zda je to jen nedorozumění, nebo zda v tom byl jejich jedovatý úmysl. V každém případě si dejte pozor, abyste se v jejich společnosti nevztekali víc, než je nutné.

První školní konflikty, které budete muset řešit, zvládnete kupodivu bez problémů. Dokonce se vám podaří Rakovi vysvětlit, že se opravdu musí učit něco, co ho momentálně nezajímá, protože mu to může být ještě mnohokrát v životě k užitku – což je z vaší strany výkon hodný potlesku.

Vzhledem k tomu, že je od pondělí do středy pod tlakem opozice mezi Venuší a Neptunem, byste měli nad jeho výkony přimhouřit oči. Lev se bude se vší energií zabývat něčím, co je podle vašeho názoru naprosto nepodstatné, ale jeho to dokonale pohltí a zabrání mu to v myšlení na cokoliv jiného.

Zatímco všechna ostatní znamení je potřeba spíše umlčet, protože mluví tak, až vám z toho jde hlava kolem, Pannu je potřeba rozmluvit. Týká se to hlavně úterý, kdy je pod vlivem opozice mezi Saturnem a Uranem a kdy má tendenci mlčet právě o tom, co by bylo potřeba probrat důkladně a ze všech stran.

Pokud nechcete ztratit dobré mínění o své výchově, nesmíte ho brát zase tak moc vážně. Platí to zejména ve čtvrtek, kdy je pod silným planetárním tlakem a kdy se s vámi může docela slušně pohádat. Jeho argumenty jsou navíc neučesané a poznamenané nedostatkem životních zkušeností, ale zároveň neobyčejně pravdivé.

V určitém ohledu prokáže tak velké pochopení a psychickou zralost, až z toho skoro budete mít slzy v očích. Je sice pravda, že jste o hluboké duši Štíra už něco tušili, ale takto naplno vás její projevy zasáhly poprvé. Vychutnejte si to, buďte na něj pyšní, ale přesto nezapomeňte, že je to pořád ještě dítě.

Je zajímavé, že i dospělejší nebo úplně dospělé dítě z tohoto znamení se s vámi přijde poradit. Bude s tím tak trochu problém, protože si dobře uvědomíte, že jste podobné starosti nikdy neměli a že se vaše životní zkušenosti tedy nepočítají. Poctivě ale přemýšlejte, co byste v jeho situaci dělali vy a pak mu to řekněte.

Díky kamarádům svého Kozoroha se o něm dozvíte spoustu zajímavých a většinou i lichotivých věcí. Zase jednou se vám potvrdí, že z vašeho dítěte roste charakter a že na něj můžete být hrdí. Kozorohovi však nic neříkejte, protože byste ho leda dostali do rozpaků.

Některé věci v jeho životě se sekly. Týká se to hlavně školy, která není zdaleka tak jednoduchá, jak se mu ještě o prázdninách zdálo. Asi bude dobré, když si s ním o tom popovídáte, ale zároveň vyjádříte víru v jeho síly. Když bude mít dost sebevědomí, všechno ostatní už půjde samo.

Velice dobře vám půjde každá společná práce, do které se spolu pustíte. Pokud je Ryba povídavá, můžete spolu probrat život, pokud upovídaná není, respektujte její potřebu mlčení. Na závěr jí nezapomeňte za její pomoc poděkovat, protože to, co udělala, rozhodně není samozřejmé.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Volné dny strávíte v klidném tempu, bohužel ne v pohodové rodinné náladě. Pokud jste svobodní, čekají vás příjemnější okamžiky a milostná vzplanutí. Bohužel zadaní budou snášet napjatou…

Nejčtenější články

Doporučujeme