Rodičovský horoskop na týden 14.5. – 20.5.

14. 5. 2011
Rodičovský horoskop na týden 14.5. – 20.5.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Pokud máte ratolestí víc, dávejte si pozor, abyste z Berana neudělali tvora, který je zodpovědný za to, co vyvádějí ti druzí. Hlavně o víkendu, kdy je Merkur ještě v jeho znamení, by vám vaše výchovné pochybení vyčetl tak, že byste se sami začali stydět a uvažovali, na co jste mysleli, že vás to nenapadlo dřív.

Ve chvíli, kdy se do jeho znamení v pondělí dostane Merkur a vzápětí po něm Venuše, usoudíte, že má podstatně více štěstí než rozumu. Ve škole se mu začne dařit natolik, že všichni budou jenom koukat. Občas se ho dokonce zeptají, zda nečaruje, protože tak náhlý zlom přece není přirozenou cestou vysvětlitelný.

Období, kdy nastávají školní výlety, je pro Blížence, pro něhož je cestování druhou přirozeností, malým rájem. Velice se zajímá o to, kam pojedou a co tak uvidí. Pokud se škola k žádné podobné akci nechystá, musíte o víkendu vyrazit do světa sami. Svému dítku se postaráte o potravu pro jeho zvídavou mysl a leccos nového se dozvíte i vy.

Hlavně v pondělí a v úterý, kdy je Luna ve Štíru, a Merkur v příznivém Býku, toho dokáže opravdu hodně. Pokud je malý, velice rychle zvládne to, co mu dosud nešlo, pokud je větší, překvapí dobrými známkami. Kdyby ale náhodou patřil k maturantům, chystejte oslavu a proslov, protože to, co před komisí předvedl, si obojí opravdu zaslouží.

I když se rád obléká tak, aby bylo vidět, že má vkus, měli byste ho v tomto týdnu alespoň trochu mírnit. Týká se to hlavně pondělka, kdy mu planety opravdu nejsou příznivé a kdy by mohlo jeho vybrané oblečení přijít k nemilé úhoně. Naštěstí pochopí, že jednáte v jeho zájmu, a moc se bránit nebude.

Do výchovné pasti se dostanete ve chvíli, kdy od prarodičů nebo jiných příbuzných starší generace dostane dárek, který se mu ani trochu nezamlouvá. Vy si vzápětí uvědomíte, že ho učíte, aby upřímně vyjadřoval svůj názor a skoro se orosíte děsem. Naštěstí má Panna víc rozumu, než by se na první pohled zdálo! Celou situaci zvládne skvěle a vůbec na sobě nedá najevo, že jí dárek nesedl.

Rodinný výlet, na který o víkendu vyrazíte, se vám postará o mnohá překvapení. Ke svému údivu zjistíte, že je vaše dítě po fyzické stránce daleko vyspělejší, než byste řekli! Pravý šok však nastane až ve chvíli, kdy se vrátíte domů. Zatímco vy budete unavení a téměř neschopní pohybu, bude dítko překypovat energií a dobrou náladou.

Pokud je ve věku, kdy musíte řešit jeho partnera, přichystejte se na problém. Čím víc mu budete vysvětlovat, že jeho objev nepatří k těm nejlepším, tím větší silou se ho bude držet. I když vám připadá, že je to nad vaše síly, bude nejlepší, když se ovládnete a bez komentáře necháte věci svému vývoji.

Když před vámi rozprostře své životní plány, opět se přesvědčíte, že jablko nepadá daleko od stromu. Vaše dítě chce dělat přesně to, co jste v jeho věku chtěli dělat vy. Na rozdíl od vás má však daleko větší šance a z vaší strany plnou podporu, takže se dá čekat, že své sny promění v realitu.

I když se vám do toho nechce, je nejvyšší čas, abyste mu vysvětlili, že jsou lidé, které sice nemusí mít rád, ale přesto by se k nim měl chovat slušně a pokud o nich mluví, vyjadřovat se zdvořile. Když si k této lekci vyberete pondělí, kdy je mu příznivá Luna, Merkur i Venuše, dá se čekat, že vyslechne a pochopí.

I když se vám do toho ani trochu nechce, jde o týden, kdy vaše dítě ztrácí strach a kdy ho musíte opravdu pečlivě hlídat. Pokud je malé, nasedne na kolo, na kterém v životě nesedělo, a hbitě odfrčí, což je legrace. Pokud je větší, dejte si pozor, aby nezapomnělo, že dosud nemá řidičák, nesedlo do vašeho rodinného vozu a nezmizelo v dálavách, což by legrace nebyla.

Užíváte si týdne, kdy s dítětem z tohoto znamení nebudete mít žádné potíže. Hlavně v pondělí můžete naprosto zapomenout, že by mezi vámi mohly existovat nějaké třecí plochy, protože se na všem domluvíte bez problémů. Odolejte však touze, která vás nutí, abyste se mu svěřovali se svými potížemi, protože tak velký zase není.KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Za žádnou cenu si nechcete připustit prohru anebo polevení ve výkonech. Jste naladěni na příjemnou notu a ještě k tomu stačíte pomáhat i kolegům. Vaše kariéra se rozjíždí a je v plném…

Nejčtenější články

Doporučujeme