Rodičovský horoskop na týden 1.5. – 7.5. 2010

1. 5. 2010
Rodičovský horoskop na týden 1.5. – 7.5. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.

Celý týden proběhne ve znamení boje o moc. Ať je váš Beránek jakéhokoliv věku, chce fungovat jako samostatný prvek, a bude dělat všechno pro to, aby vám dokázal, že má na svobodu nárok. Počítejte s tím zvláště o víkendu, kdy je Luna ve Střelci a kdy o svou identitu bude zápasit opravdu zběsile.

Neobyčejně vás překvapí ve chvíli, kdy se začne mluvit o jeho budoucím zaměstnání. Zatímco všechny děti vašich kamarádů sní o kariéře popeláře, zpěvačky či modelky, váš Býk vyhlásí, že z něj bude právník nebo rovnou burzovní makléř. Nesmějte se mu, myslí to vážně a patrně to časem i uskuteční!

I když máte pocit, že je na to opravdu brzy, měli byste si s ním popovídat o tom, co pro život znamenají drogy, a o tom, že by si na ně měl dát pozor. Nesmíte ale být překvapení, když vás zasype spoustou informací o účincích všech škodlivých látek. Zároveň vás však ujistí, že on s něčím takovým experimentovat nehodlá.

Opět zjistíte, že s Rakem je život po všech stránkách obtížný. Zatímco kterékoliv jiné dítě by při představě dovolené, strávené pod stanem a pojednané jako puťák, bylo nadšené, Rak nebude vůbec tajit, že ho taková představa ani trochu neláká, a že dá raději přednost domácímu prostředí a klidu.

Jde o dítě, na které si během následujících dnů musíte udělat dostatek času. Znamení Býka v něm aktivuje smysl pro vlastní důstojnost a vy nesmíte nic uspěchat ani zkazit. Smiřte se s tím, že všechno trvá o trochu déle, než to trvalo dřív, ale buďte klidní, protože jde jen o přechodné stadium.

V pondělí po poledni, kdy je pod vlivem trigonu mezi Merkurem a Plutem, byste měli velice bedlivě naslouchat tomu, co vám říká, a soustředěně nad tím přemýšlet. Je totiž docela dobře možné, že odhalil pravý zdroj vašich průšvihů, a pod vlivem výše uvedeného aspektu vymyslel řešení vpravdě geniální.

Zklamání, které mu připravil kamarád a které těžce prožívá, vám sice rve srdce, ale uvědomujete si, že s tím nic nenaděláte. Svou nešťastnou Váhu upozorněte, že se takové věci občas stávají, a že to rozhodně není její vina. Budete se divit, ale skutečně to zabere.

Když přijde s tím, že se z něj stane vegetarián nebo dokonce vegan, vyslovte mu obdiv a souhlas, čímž celou záležitost elegantně sprovodíte ze světa. Ve chvíli, kdy zjistí, že nemá proti čemu bojovat, se sám zamyslí, a zjistí, že ho život bez masa ani trochu neláká.

Dítě z tohoto znamení vás neobyčejně překvapí nasazením a fyzickou výdrží. Pokud vyrážíte se střelčím batoletem na vycházku, vezměte si pohodlné boty a připravte se na překonávání velkých vzdáleností! Večer se za své výkony odměňte lázní pro bolavé dolní končetiny, kterou budete moc potřebovat.

Překvapí vás svou neobyčejnou obratností. V tomto týdnu stačí, když mu jednou něco ukážete, a on to okamžitě bezchybně zopakuje. Mile vás překvapí zvláště ty děti, které dosud zápasily s písmenky a slůvky, a které se nejen naučí skládat dohromady věty, ale přijdou na chuť i čtení!

Je nejvyšší čas, abyste svému dítku pořídili sluneční brýle, které už opravdu hodně potřebuje. Při výběru zapomeňte na svůj vkus, a na to, co se líbí vám, a nechte ho, ať si optiku pořídí podle svého vkusu. Jediné, co si musíte ohlídat, je cena, protože Vodnář v tom, co se týká jeho, moc smyslu pro míru nepobral.

Pokud jste ho v pátek pustili na čarodějnice, nezapomeňte se ho v sobotu nenápadně zeptat, kdy přišel a jaké to vlastně bylo. K vašemu překvapení vám čas příchodu udá přesně na minutu a o tom, jak se měl, vám poreferuje tak, až budete mít pocit, že se jednalo o schůzku spolku abstinentů nebo nedělní školy.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Příjemné strávení nedělního dne je doslova na spadnutí. Samou radostí dobře fungující domácnosti nevíte, co svým blízkým více nabídnout. Vsaďte na sportovní aktivity anebo na relaxační…

Nejčtenější články

Doporučujeme