Rodičovský horoskop na týden 15.1. – 21.1. 2011

15. 1. 2011
Rodičovský horoskop na týden 15.1. – 21.1. 2011
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Když se podíváte na svého potomka z tohoto znamení, musíte se smát! Velice vám připomíná vaše vlastní mládí a vaši vlastní povahu. Můžete mu sice říkat, že si svou tvrdohlavostí občas zbytečně komplikuje život, ale nebude to k ničemu stejně, jako to k ničemu nebylo, když to kdysi říkávali vám.

Jeho chvíle nastane v úterý, kdy může využít konjunkce Merkura s Plutem, a kdy se Býk konečně začne vyjadřovat tak, aby s tím neměl zbytečné problémy. Pokud se ve čtvrtek nebo v pátek nechá vyvolat, bude výsledek vynikající a na pololetním vysvědčení se to určitě pozitivně projeví!

Když přijde s tím, že chce chodit do divadelního kroužku nebo dokonce baletit, je to z jeho strany geniální nápad. Vybral si totiž aktivitu, během níž bez problémů vypustí přebytečnou páru a energii, která mu jinak komplikujte život. Seberte ho a běžte ho zapsat dřív, než ho nadšení přejde!

Malé dítě z tohoto znamení vás překvapí svými pokroky, které zdaleka přesahují všechno, co by podle tabulek zvládat mělo. V tomto týdnu se naučí celkem bez vašeho přičinění poznávat barvy či první písmenka, ale může od vás taky odposlouchat slova, která byste říkat opravdu neměli.

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho znamení, se vaše Lvíče může celkem snadno dostat do průšvihu. Na každou poznámku na svou adresu bude mít deset (i když vtipných) odpovědí. Pokud si vás pozvou do školy, můžete na něj být sice ve skrytu duše pyšní, ale najevo to raději nedávejte.

Počítejte s týdnem, kdy se dostanete do velice ostré debaty ohledně oblékání. Vy máte strach, aby se vaše dítko nenachladilo, ono má zase pocit, že se zbytečně bojíte. Možná by bylo možné vytvořit kompromis, kdy byste vy trvali na pořádném obutí, aby nenachladlo od nohou, a zbytek nechali na něm.

U malých dětí z tohoto znamení nezbude, než abyste uplatnili svůj pozorovací talent, který vám nyní pomůže více než tři renomovaní pediatři dohromady. Jen tak pochopíte, že trávicí problémy mívá jen po určitých potravinách. Když je z jídelníčku vyřadíte, rázem je všechno v pořádku a vy konečně poznáte, jak chutná prospaná noc.

To, že vašemu dítku z tohoto znamení nějaký jeho tah nevyšel, protože jste chytřejší, než si původně myslel, ještě neznamená, že se o nějakou intriku nepokusí znovu. V takovém případě nezbude, než abyste nasadili přísný výraz a vysvětlili, že ho sice máte rádi, ale že jsou věci, které ani jemu tolerovat nehodláte a nebudete.

I když vás přemlouvá, abyste mu půjčili rodinný vůz, a vysvětluje, že všichni jeho spolužáci už občas řídit smí, měli byste vydržet a nepodlehnout. Na podobné debaty se připravte zejména o víkendu, kdy ho Luna v Blížencích nutí, aby zkoumal hranice, kam až může, a pokoušel se je překonat.

Je pravděpodobné, že víkend dopadne naprosto jinak, než jste čekali. Vy si z práce nesete spoustu úkolů, které musíte zvládnout, a proto je potřeba, abyste povolali záložní opatrovatelské zdroje. O dítko se nebojte, to bude v pohodě! Hůře to snášíte vy, protože máte pocit, že se mu věnujete podstatně méně, než byste měli.

Pokud si si s ním máte chodit zvykat do školky, zkuste celou akci (pokud to jenom trochu jde), odložit až na dny po jeho narozeninách. Momentálně totiž prochází obdobím, kdy se bojí daleko více, než obvykle, a kdy si na všechno nové bude zvykat podstatně obtížněji než za pár týdnů.

Je zajímavé, že ho v týdnu musíte z postele doslova páčit, zatímco o víkendu, kdy by si mohl přispat, bude z postele časně ráno dostávat on vás. Nezbude, než abyste mu večer preventivně nachystali hromadu hraček, sušenky a něco k pití, a doufali, že se alespoň na chvíli zabaví sám a nechá v klidu dospávat.

ČTĚTE TAKÉ:Lenka Vlasáková na čas opustí divadelní jeviště kvůli porodu


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Láska má u vás stále spíše praktický nádech, což je pro vás na druhé straně poněkud netypické. Merkur důsledně řídí vaše kroky a způsobuje, že jste přitahováni k dobře zabezpečeným…

Nejčtenější články

Články odjinud