Rodičovský horoskop na týden 15.1. – 21.1.2010

15. 1. 2010
Rodičovský horoskop na týden 15.1. – 21.1.2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.

Pokud nechcete, aby vaši či partnerovi rodiče, učitelky ve školce a všichni sousedi nevěděli, co plánujete, mluvte o všem důležitém až tehdy, kdy budete mít jistotu, že vaše drahé dítě klidně a hluboce spí. Pokud se stane, že ho neuhlídáte a informace proletí, uvědomte si, že to není vaše vina, protože ho v tomto týdnu neohlídá nikdo.

Všechno, co se děje, se děje k jeho prospěchu. Hned v pátek, kdy se v Kozorohu otáčí do přímého chodu Merkur, vás překvapí názorem, který bude vzhledem k jeho věku až nepřirozeně zralý. Neurážejte ho tím, že se zeptáte, kde něco takového slyšel, a pochopte, že máte dítě, které myslí daleko lépe než by jeho věku odpovídalo.

Pokud se děje v jeho životě něco opravdu důležitého, měli byste se snažit, aby se tomu věnoval přes víkend. V pondělí se dostane Jupiter do Ryb! Pod jeho vlivem vaše dítko usoudí, že je zbytečné, aby samo něco dělalo, a začne se spoléhat na štěstí podstatně víc, než je zdrávo.

Jde o týden, kdy bude celkem v pohodě. Trochu problémů můžete mít s račími holčičkami, které jsou pod vlivem Slunce v opozičním Kozorohu. Pořád dokola jim musíte vysvětlovat, že nejsou ani ošklivé ani tlusté a ujišťovat je, že se svého vysněného prince z pohádky určitě jednou dočkají.

I když se to vašemu sebevědomému Lvovi líbit nebude, uděláte dobře, když mu občas přes rameno zamžouráte na obrazovku a zkontrolujete si stránky, které si prohlíží. Nejde o to, že by ho někdo obtěžoval, ale o to, že je důvěřivost sama a lehce by mohl podrobnosti o rodinném majetku a jeho zabezpečení prozradit někomu, komu po tom nic není.

Na vstupu Jupitera do jeho partnerského sektoru, který nastává v pondělí, může leda vydělat. Je docela možné, že se s jeho pomocí domluví s kamarádem, že si budou pomáhat s učením. Je to dobře, protože opakování Panně prospěje a kromě toho se ve chvíli, kdy bude kamarádům vysvětlovat něco, co nechápou, cítit velice užitečná.

Zatímco o víkendu to trochu drhne, v pondělí se situace zásadně vylepší a ve středu to už bude naprosto dokonalé. Vašemu dítku se doslova přes noc začne dařit něco, co mu dosud dělalo dost značné problémy. Překvapí tím nejen vás, ale i širé okolí, které bude překypovat chválou.

Po posledním školním roce, kdy jste na vysvědčení čekali s pocity přinejmenším smíšenými, se vám konečně uleví. Dozvíte se, že letošní pololetní vysvědčení se rýsuje v podstatně lepších obrysech než dříve. Sami nevíte, čemu za to máte děkovat, ale neřešíte to a jste docela obyčejně šťastní.

Asi nezbude, než abyste mu z výchovných důvodů něco zakázali nebo mu vysvětlili, že nemůže mít všechno, na co ukáže. Pokud to bude respektovat i celý další zbytek rodiny, zvládnete to najednou, pokud se prarodiče postaví proti vám, budete jim muset důvody svého jednání vysvětlit, což lehké nebude.

Sluneční zatmění, které se v pátek odehrává v jeho znamení, ho může dost nepříjemně rozhodit. Pokud se nebude o víkendu cítit dobře a bude reagovat naprosto jinak, než jste zvyklí, tvařte se, jako byste si ničeho nevšímali. Během pondělka se všechno srovná a pak už to bude v pořádku.

Je zajímavé, že veškeré přesné pokyny, které jasně stanoví, co má dělat, přijímá bez odporu a v pohodě. Vy můžete jen uvažovat, zda je to vliv Saturna, který se obrací do zpětného chodu, nebo zda je to důkaz jeho postupného dozrávání a toho, že pochopil, že jsou věci, které se udělat prostě musí.

Pondělní vstup Jupitera do vašeho znamení ho naplňuje nadšením. Zatím se sice nic zajímavého neděje, ale vaše Rybička přesto vytušila zajímavé změny, které visí ve vzduchu a moc se těší na všechno nové, co jí příští dny přinesou. Těšte se spolu s ní, bude to super!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pracovní stránce to nevypadá nejlíp. I když se snažíte sebevíc, výsledky nepřichází. Vaše sebevědomí je pro šéfa nezdravé, dle něj se nevhodně prosazujete. Hned od pondělí byste měli…

Nejčtenější články

Doporučujeme