Rodičovský horoskop na týden 16.10. – 22.10. 2010

16. 10. 2010
Rodičovský horoskop na týden 16.10. – 22.10. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Minulý týden, kdy překvapení následovalo překvapení, sice skončil, ale o překvapeních to zdaleka neplatí! Vaše dítě začalo nezvykle aktivně mluvit do oblečení, které mu bylo ještě nedávno totálně lhostejné. Teď jsou mu jasné barvy, které by rád nosil, a následovat budou i zcela konkrétní značky!

V poslední době jste nějak moc v klidu. Býk plní bez řečí všechny vaše příkazy, a ani ho nenapadne, aby se nějak vzpouzel. Ostatní rodiče by byli nadšením bez sebe, ale vy máte své životní zkušenosti! Obáváte se, že se Býkovi v hlavě líhne něco, s čím vy souhlasit nebudete, ale co on bude prosazovat tvrdě a bezohledně.

Slunce je v jemu příznivých Vahách, což mu dělá dobře. Jeho vládce Merkur se přes noc přesune do Štíra, což je horší. Budete se muset vyrovnat s tím, že jste dávali spát příjemné děťátko, s nímž byla radost být, a vzbudil se vám věčně načuřený fracek, který má na každé vaše slovo deset svých vlastních.

I když dítě samo je zlaté, přesto s ním máte problém. Mohou za něj prarodiče nebo jiní lidé, kteří vám ho měli hlídat a umožnit vám večerní návštěvu divadla nebo podobnou akci. Když se vymlouvají na rýmu, nic jim nevyčítejte, protože jim z nosu opravdu teče.

O víkendu si nachystejte trpělivost, protože ji budete potřebovat. Vaše dítě má ve třetím domě komunikace s osobami blízkými v neděli konjunkci Slunce s Merkurem a bude mluvit i v době, kdy vy už dávno vypnete a budete si říkat, jak by bylo krásné, kdyby bylo alespoň chvíli zticha.

Jde o týden, kdy si nic nepřeje a o to více dostává. Vaši výchovu kazí dosud bezdětní kamarádi, kteří se u vás neobjeví bez malého dárku. Vy jim sice můžete vysvětlovat, že to nemají dělat, protože ohrožují vaši výchovu, ale reakce vašeho dítka je tak nakažlivá, že dobře víte, že neodolají a něco přinesou i příště.

V pondělí si na něj dávejte pozor, protože je ještě o kus lepší než vy. Pod vlivem trigonu mezi Merkurem a Neptunem dokáže s pravdou velice obratně žonglovat a řekne vám jen to, co vám říct chce. Vy pak můžete přemýšlet, zda máte víc věřit tomu, co jste na vlastní oči viděli, nebo tomu, co vám předložil.

Pokud je starší, počítejte, že přijde s tím, že se školou jede někam na zahraniční zájezd. Pokud patří k mladším, na zahraničí to sice nevypadá, ale bude vás tak dlouho přemlouvat, až změknete a rozhodnete se, že v příštím týdnu využijete prodlouženého víkendu a všichni si někam vyrazíte.

Jde o týden, kdy vás bude překvapovat stále novými nápady. Pokud se nerozhodne hrát fotbal nebezpečně blízko u vaší vitríny se starožitným porcelánem, měli byste k němu přistupovat ohleduplně, a to, co jde, mu povolit. Už dávno víte, že cestou příkazů a zákazů v jeho případě nic nevyřešíte, a je zbytečné, abyste se o tom znovu přesvědčovali.

Na první rozumnou komunikaci, která mezi vámi proběhne, se musíte těšit až do čtvrtečního rána. Ve chvíli, kdy se váš Kozoroh dostane pod vliv Merkura ze Štíra, pochopíte, že si z vás opravdu chce udělat staršího kamaráda, s nímž probere to, co je pro něj důležité. Vsaďte na upřímnou řeč a buďte rádi, že vám tak věří!

Když vám řekne, že se rozhodl, že bude malířem nebo jiným umělcem, neberte to na lehkou váhu. Týká se to zvláště úterý, kdy je pod vlivem trigonu mezi Sluncem a Neptunem ve svém znamení a kdy se do budoucnosti dívá opravdu jasnozřivě. Komentovat to nemusíte, ale bylo by dobré, kdybyste si jeho výrok zapamatovali.

Pod pozitivním vlivem Venuše a Marse se prosazuje daleko víc, než se vám líbí. Pokud je Ryba malá, ze všech sil se snaží, aby se vrátila k vám do postele, odkud jste ji v poslední době se značnými obtížemi vyhnali. V každém případě se připravte na týden, kdy se vaše vůle střetnou a kdy nesmíte být ten slabší!

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Opět ve vašem znamení přejímá žezlo vlády Venuše a s ní přichází vřelé city a vášeň. Počítejte tedy s tím, že si několikanásobně vynahradíte vše, co vám dosud bylo odpíráno. U mnohých z…

Nejčtenější články

Články odjinud