Rodičovský horoskop na týden 16.4. – 22.4.

16. 4. 2011
Rodičovský horoskop na týden 16.4. – 22.4.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Prázdniny si spolu docela užijete. Když vám rodiče, příbuzní nebo kamarádi nabídnou, že vám ho pohlídají, využijte šance! Když se pro něj cestou z práce stavíte, abyste si ho vyzvedli, nebudete věřit svým uším. Chvály na vaše robě nebude konce a vy budete přemýšlet, zda vám ho náhodnou nevyměnili.

Ve chvíli, kdy ze školky nebo ze školy donese ozdoby, které mají sloužit jako velikonoční dekorace, a které vlastnoručně vytvořil, musíte dát najevo, že to je to poslední, co vašemu uklizenému bytu ještě k dokonalosti chybělo. Dítko je navíc viditelně výtvarně nadané a za to, co vystavíte, se opravdu nemusíte stydět.

Docela slušný zmatek hrozí ve chvíli, kdy se mu domů chystá sourozenec. Horem dolem mu můžete vysvětlovat, že on bude ten velký a odpovědný, ale je celkem jasné, že se mu tato představa moc nezamlouvá. Vsaďte na trpělivost! Ve chvíli, kdy se v příštím týdnu dostane Slunce do jeho znamení, se situace dramaticky změní k lepšímu.

O víkendu, kdy je Luna ve Vahách, velice silně omezte všechny požadavky, které na něj máte. Vyhnete se tak zbytečným sporům, protože Rak opravdu nebude naladěný ke spolupráci. Nepřemýšlejte nad tím, kam se vám podělo vaše vždy pohodové dítě a trpělivě čekejte na chvíli, kdy se vám v pondělí vrátí.

O víkendu s ním vyrazte na výstavu nebo na velikonoční trhy. Překvapí vás svými postřehy, které budou tak přiléhavé, že vás až zamrazí. Pro váš klid však bude lepší, když ho budete držet co nejdál od tradičně založených členů vaší rodiny, kteří by jeho velice dobře směrované otázky jen obtížně vydýchávali.

Ve chvíli, kdy se ve čtvrtek Venuše dostane z jeho partnerského sektoru a přesune se do Berana, se najednou velice změní. Potěší vás to zvláště u malých dětí, které začnou projevovat samostatnost a budou se vám i sobě snažit dokázat, že toho zvládnou víc, než zvládly dosud. Méně příjemné je to u dětí větších, ale to už je života běh…

Úplněk, který v pondělí probíhá v jeho znamení, ho velice příjemně nakopne. Najednou se rozhodne, že vám chce udělat radost, a taky se mu to podaří. Dávejte si však pozor na to, co mu za jeho aktivitu slíbíte! Pamatuje si velice dobře každé vaše slovo, a sliby vám bude důsledně připomínat.

I když je malý, je neobyčejně tvrdohlavý, a vy nemáte šanci, abyste se proti jeho vůli prosadili. Týká se to hlavně středy, kdy se Slunce dostává do jeho partnerského sektoru a kdy dělá opravdu psí kusy. O slušném chování mu sice můžete vyprávět, ale na realitu to valného vlivu mít nebude.

Kdyby se náhodou stalo, a jeho vkus narazil na váš, byl by z toho problém. Pokud se nechcete dostat do střetu, dovolte mu, aby si v tomto týdnu oblečení vybíral sám. Zasáhněte jen ve chvíli, kdy by na sebe bral oblečení, které je sice docela hezké, ale v tomto ročním období jaksi nepatřičné.

Zajímavé je zejména pondělí a úterý, kdy je pod vlivem hodně náročně aspektovaného Marse z Berana. Pokud by měl v těchto dnech podstoupit očkování, čekejte poněkud bouřlivější reakci, než jste zvyklí. Naštěstí všechno probíhá rychleji než obvykle, a potíže odezní stejně rychle jako začaly.

Při styku s jeho železnou logikou zažijete pocit neskutečné bezmoci. V pondělí a v úterý, kdy je Vodnář pod vlivem Slunce z Berana, se s vámi ještě baví, ale od úterka výše, kdy se Slunce dostane do Býka, s vámi bude mluvit leda tak větami holými, jimiž vás bude ujišťovat, že o změně jeho stanoviska nemůže být řeč.

Pokud ho chcete naučit něco nového, využijte dnů do středy, kdy ještě Venuše prochází jeho znamením. Pod jejím vlivem je vyloženě učenlivý, a pokroky, které dělá, jsou až hmatatelné. Nezapomeňte se vším novým, co se naučil, pochlubit všem známým a příbuzným, jejichž pochvala ho bude dodatečně motivovat.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Citovou spřízněnost provází větší vášeň, takže se ocitáte na vrcholu blaha, vaří se ve vás přemíra krásných emocí. Dnešní den je velmi vhodný pro sdílení společných zájmů či koníčků,…

Nejčtenější články

Články odjinud