Rodičovský horoskop na týden 18.12. – 24.12. 2010

18. 12. 2010
Rodičovský horoskop na týden 18.12. – 24.12. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Poslední adventní víkend proběhne v jeho přítomnosti a pod vlivem Merkura, který se v sobotu odpoledne vrací do Střelce, dost bouřlivě. Pokud se chcete vyhnout zbytečným trapasům, neříkejte nic, co by se mohlo kohokoliv dotknout. Vaše dítko nepoví jen to, co neví, a výroba trapasů je jeho specialitou.

Ve středu se Slunce dostává do Kozoroha a vy máte dojem, že vám ho přes noc vyměnili. Najednou se začne projevovat rozumně, a dokonce s vámi zapřede hovory o své budoucnosti. Pokud sám prohlásí, že potřebuje nějaké doučování, aby jarní přijímačky dopadly dobře, budete mít pocit, že se před vámi otevírá ráj.

Ve chvíli, kdy usoudíte, že by bylo dobře, aby měl pod stromečkem ještě o jeden dárek navíc, neuděláte chybu, když se nenápadně zeptáte jeho kamarádů, co by to asi tak mělo být. Jen tak nebudete mít posléze pocit, že jste vyhodili peníze za nesmysly, které se sice líbí vám, ale nemusely by se líbit jemu.

Vstup Slunce do jeho opozičního znamení Kozoroha, který probíhá ve středu těsně po půlnoci, v něm probudí touhu po sebeprosazení. Pokud jde o dítko malé, můžete čekat projevy dětského vzoru, pokud je to ratolest už větší, můžete se těšit na první projevy puberty.

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho znamení, bude vaší skutečnou oporou. Má skvělou náladu, ze všech sil se vás snaží rozesmát, a navíc sám aktivně přiloží ruku k dílu. Pokud je to čerstvé novorozeně, dá vám nejkrásnější vánoční dárek tím, že poprvé prospí celou noc.

I když s ním obvykle žádné problémy nejsou a rodiče ostatních dětí vám takového zrozence spíše závidí, v tomto týdnu je všechno jinak. Dítě je pod hodně rozporuplným vlivem Slunce ze Střelce a v pondělí ani v úterý se s tím nedomluvíte. Nesnažte se hnát situaci do krajnosti a počkejte na středu, kdy se zase srovná.

Momentálně prožíváte dost těžké období. Musíte se smířit s tím, že i tak malý člověk, jako je on, má své sympatie a antipatie a trochu je respektovat. Pokud nemá rád vaši kamarádku, měl by pochopit, že ji musí slušně pozdravit, ale k tomu, aby ji nadšeně vítal, ho nenuťte.

Pokud si nechcete opravdu zbytečně kazit vánoční náladu, necpěte do něj při štědrovečerní večeři nic, co nemá rád. Vy můžete být sice fandové rybí polévky, a můžete si být jisti, že děláte tu nejlepší na světě, ale jemu ji nevnucujte. Jeho zdravá výživa přece na jedné polévce za rok nestojí.

Náročné je zejména úterý, kdy na něj působí zatmění v jeho partnerském sektoru a spousta jiných nepříliš příjemných aspektů. Pokud není v náladě, nesnažte se z něj vylovit, co se s ním děje, ale počkejte, až se vám začne svěřovat sám. Pro vás to může být maličkost, ale pro něj je to velký problém.

Náhod je spousta a některé z nich se mohou obrátit proti vám. Když si donese od kamaráda v předvečer Štědrého dne přesně tu hru, kterou jste mu v minulých týdnech s láskou koupili, nic neříkejte, ale zaměstnejte ho tak, aby si ji neměl čas ani nainstalovat.

Radost s ním zažijete ve chvíli, kdy se rozhodnete postavit betlém. Jeho vidění skutečnosti je neobyčejně zajímavé, a to, co vytvoří, velice překvapivé. Nakonec však usoudíte, že má výtvarné cítění sice netradiční, ale zato vy máte betlém, který se nikde jinde vidět nedá.

Zvlášť zajímavý den po jeho boku prožijete v úterý, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Uranem. Může vám říct leccos, čím vás chce zranit, a se zájmem pozoruje, zda to opravdu zabere. Nedávejte své emoce najevo, i kdyby vás zranil opravdu hluboko, a chovejte se stejně normálně jako dosud.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Kariérní růst je naprosto senzační, a to zejména pro povolání, jako jsou módní obchodníci, klenotníci anebo designeři. Věnujete se oboru, který je stejný či příbuzný? Máte našlápnuto k…

Nejčtenější články

Doporučujeme