Rodičovský horoskop na týden 20. 8. – 26. 8.

20. 8. 2011
Rodičovský horoskop na týden 20. 8. – 26. 8.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Pokud máte malé, ale opravdu hodně malé dítě, řešíte, zda kojit nebo nekojit. Pokud je dítě trochu větší, řešíte, zda kojit dál nebo přestat. U těch ještě větších zase nevíte, jak ho přimět, aby alespoň občas zkusil i nějaké nové jídlo. Celý týden se zabýváte jen stravováním svých mláďat a ani chvíli se nenudíte.

Bez rozdílu pohlaví vás překvapuje důrazem, který věnuje péči o svůj zevnějšek. Pokud chodí do školky, požaduje neustále nová trička a nechce si nechat vysvětlit, že z nich vyroste. Když dokážete být stateční a jeho zlostným výbuchům odoláte, jste opravdu dobří a zasloužíte si potlesk!

Kamarád, který ho zklame, ho sice naštve, ale žádné další stopy to v něm nezanechá. Naštěstí máte sebevědomé dítě, které si je velice dobře vědomo své ceny, a ani ho nenapadne, aby se kvůli tomu rozčilovalo. Navíc má dost jiných kamarádů, kteří toho původního s chutí a rádi zastoupí.

Všechno, do čeho se pouští, pojednává metodou pokus/omyl a velice se diví, že má pak problémy. Vy se mu sice pokusíte vysvětlit, že si za své potíže může sám, ale když zjistíte, že vás skoro nevnímá, usoudíte, že bude lepší, když ho necháte, aby si své potíže nejen způsobil, ale taky se je snažil vyřešit.

Zlomyslnost, kterou v tomto týdnu projevuje, vás vyloženě překvapí. Týká se to hlavně školáků, kteří svým mladším vrstevníkům popisují školu skoro nesmírně nudné místo, kde se budou jenom otravovat. Je jasné, že se sami do školy netěší a snaží se, aby se do školy netěšili ani ti druzí.

Vstup Venuše do jeho znamení, který přichází v pondělí, mu pomůže, aby celkem bez problémů získal všechno, co jenom k životu potřebuje. Když nadnese, že by potřeboval nové kolo, určitě se najde ochotný prarodič nebo jiný příbuzný, který mu jeho přání splní rychleji, než vy stačíte cokoliv říct.

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Saturnem, dávejte pozor, aby při zdánlivě nevinné zábavě nepřišel k úrazu. Pokud je to malé dítě, hlídejte si, kam strká prsty a důsledně odstraňujte z jeho dosahu veškeré ostré předměty. Pokud je to dítě větší, mějte ho při ruce tak, abyste po něm v případě potřeby mohli kdykoliv sáhnout.

V pondělí a v úterý, kdy je pod vlivem opozice mezi Sluncem a Neptunem, si dejte pozor, abyste v jeho společnosti zbytečně nelhali. To, co mu řeknete, si zapamatuje a později to zopakuje v nejméně vhodné chvíli. Pokud se chcete vyhnout trapasu, musíte na to myslet a říkat jen pravdu a nic než pravdu.

Počítejte s týdnem, kdy bude mluvit jako kniha – a zejména o tom, na co se ho nikdo neptá. Může za to Merkur, který se velice pomalu pohybuje znamením Lva a jemu dodává sebevědomí. Navíc je docela možné, že se v tomto týdnu naučí sám od sebe číst a k vašemu údivu si docela samostatně přečte své první stránky.

Od úterního poledne začne fungovat jako naprosto snové dítě, kterému se daří všechno, nač jenom sáhne. Může za to Venuše, která se v pondělí dostává do jemu příznivého znamení Panny, a Slunce, které ji tam v úterý následuje. Pokud chcete přežít ve zdraví, raději mu moc neporoučejte, protože nakonec bude stejně po jeho.

Opozice mezi Venuší a Neptunem, která se uskutečňuje v neděli, ho vystaví tvrdé realitě. Zjistí, že i lidé, které má rád, nemusí za všech okolností říkat pravdu. Snažte se ho přimět, aby na ně nezanevřel, což se vám nakonec přece jenom podaří. To, že pak dotyčnému vynadáte, je jenom přirozené, a vy se za to nemusíte stydět.

Jako velice příjemné vnímá chvíle od středečního poledne do pátečního podvečera, kdy je pod pozitivním vlivem Luny z Raka. Pokud je to malé dítě, můžete se těšit na první úsměvy a vědomé kontakty. Pokud je větší, bude vás o své lásce přesvědčovat s vehemencí, která vám skoro až vžene slzy do očí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Myšlenkové pochody se soustředí na příjemnosti, a proto prožijete neděli bez komplikací. Pokud by se přeci jen nějaké potíže objevily, nedělejte z nich konec světa. Ba naopak se z nich…