Rodičovský horoskop na týden 20.11. – 26.11. 2010

20. 11. 2010
Rodičovský horoskop na týden 20.11. – 26.11. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Zatímco o víkendu s ním velká zábava není, vstup Slunce do Střelce, který přijde 22. listopadu, ho totálně rozhýbá. Bude se chovat tak, jako by pro něj nesplnitelný úkol neexistoval, a svou vitalitou vám vyrazí dech. Když se vám navíc svěří se svými životními plány, zjistíte, že se máte na co těšit.

Únava, se kterou v poslední době zápasil, ho přejde během víkendu. V pondělí budete mít doma dítě, které se chová neobyčejně aktivně! Je docela možné, že se vás zeptá, proč nechodíte pravidelně plavat, a navrhne, že byste s tím měli začít. Je to dobrý nápad a vy byste měli být pro.

Na společenskou akci, na kterou jste pozvaní, je ještě opravdu malý. Pro něj i pro vás bude lepší, když si seženete hlídání a necháte ho doma. Můžete se sice stát terčem nejrůznějších dotazů, kdy se vás budou ptát, proč s vámi není, ale to vám může být jedno. Rozhodujete vy a rozhodli jste se dobře.

O to, aby vám s ním bylo opravdu dobře, se stará Luna, která je od středy do pátku v jeho znamení. Najednou budete mít pocit, že v něm máte daleko zralejší dítě, než by jeho kalendářnímu věku odpovídalo. Nebavte se s ním však o tom, na co je opravdu ještě moc mladý a co by mu mohlo zbytečně zamotat hlavu.

Počítejte s debatami, které se budou týkat filmů, na které se mu dovolíte dívat, a těch, které mu zatím kategoricky odpíráte. Obrňte se trpělivostí! Počítejte s tím, že bude vysvětlovat, že je všichni kamarádi pravidelně sledují, zatímco jeho berete jako mimino, ale přesto musíte zůstat pevní a nepovolit.

Asi nezbude, než abyste si s ním pohovořili o nebezpečích, která na něj mohou číhat na internetu. Pro začátek stačí, když mu vysvětlíte, že člověka na druhém konci nevidí, a to, že se někdo představuje jako jeho vrstevník, ještě neznamená, že jím opravdu je.

Přiznejte si, že vám dítě z tohoto znamení leze přes veškerou lásku, kterou k němu cítíte, občas na nervy! Na rozdíl od vás, kteří neustále pospícháte, má na všechno dost času, a vůbec nechápe, proč ho pořád honíte. Asi nezbude, než abyste ho začali brát takového, jaký je, protože se nezmění.

S jeho žárlivostí začínají být čím dál větší problémy. Vyvrcholí o víkendu, kdy je Slunce v posledních stupních jeho znamení a kdy bude opravdu protivný. Naštěstí se nenecháte zlomit a vydržíte do pondělka. Bude jako vyměněný a dokonce pochopí, že je pravda tentokrát na vaší straně.

Zajímá se o věci, které jsou většině dětí vašich kamarádů srdečně lhostejné. Pokud s ním chcete držet krok, stojí vás to hodně námahy. Naštěstí je mezi vašimi kamarády jeden, který se je s ním schopen bavit na náležité úrovni. Když ho v tomto týdnu pozvete, máte vystaráno!

Pokud vás kvůli němu volají do školy, opravdu se nemáte čeho bát. Jedná se patrně o nějakou jeho mimoškolní aktivitu, ve které by měl školu reprezentovat. Bude to tak trochu trapas, protože Kozoroh vám při své nesdílnosti neřekl, že se něco takového chystá, a vy se budete cítit tak trochu trapně.

Je v pohodě a dokonce se ze všech sil stará, abyste byli v pohodě taky. Je docela možné, že vás o víkendu překvapí divadlem, které vymyslel a v němž zároveň sehraje všechny role. To, že se bavíte, nemusíte navíc předstírat, protože to bude opravdu znamenité!

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Jupiterem, počítejte se dnem, kdy vám z něj bude hlava doslova třeštit. Vaše Rybka bude mluvit a mluvit, a vy budete ve stavu, kdy byste dali cokoliv za chvíli, kdy by měla zavřenou pusu a kolem by panovalo ticho.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

I přesto, že budete velice aktivní a vydáte hodně energie, abyste dosáhli svého, výsledný efekt bude bohužel mizivý. Jupiter vám dobře radí, abyste se zbavili přehnané hrdosti. Bez váhání…

Nejčtenější články