Rodičovský horoskop na týden 20.11. – 27.11.

20. 11. 2009
Rodičovský horoskop na týden 20.11. – 27.11.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.

Pokud vám vaše dospívající dítě z tohoto znamení ještě nevyrazilo dech, máte se konečně šanci dočkat. V pátek vám jasně vysvětlí představy, které o své další budoucnosti má, a v nichž má naprosto jasno. Vysvětlí vám to tak energicky, že vás až bude líto, že jste na jeho budoucnost vůbec zavedli řeč.

Než si začnete povídat s dítětem z tohoto znamení o drogách nebo podobných nástrahách společnosti, zjistěte si dopředu na dané téma co nejvíce informací. Vaše dítě patří k těm, které mají podobné záležitosti teoreticky v malíčku, a kdybyste nevědoucně koktali, moc byste tím svou autoritu neposílili.

Jde o dítko, které s sebou můžete vzít na návštěvu třeba i do prezidentské kanceláře a vůbec se nemusíte bát, že vám tam udělá ostudu. Bude se chovat tak, že byste mohli vystupovat jako model správné výchovy, a nikdo vám neuvěří, že váš andílek umí v případě potřeby řádit jako čert.

Když vám babička řekne, že má občas pocit, že dítě vládne vám a nikoliv vy jemu, nehádejte se, že to není pravda, ale o to bedlivěji pozorujte situaci. Nejpozději v pondělí pochopíte, že má pravdu, protože vaše dítko umí každou záležitost nenápadně otočit tak, aby nakonec bylo stejně po jeho.

Nelitujte času na sledování Superstar nebo na jiné podobné zábavy, které byste sami považovali za lehce nedůstojné. Neříkejte nic nahlas, jenom pozorujte, a záhy vám dojde, že se během jednoho nedělního večera o svém dítěti dozvíte věci, které by vás ani ve snu nenapadly.

Trigonu mezi Venuší a Uranem využije, aby dal svému vyvolenému či své vyvolené najevo, že s ním musí pro další život počítat. Zvlášť půvabné to bude u školkových lásek, kdy vám vaše ratolest rovnou ukáže rodiče svého protějšku, a doporučí vám, abyste se s nimi co nejdříve spřátelili.

Pokud dostanete pozvání do školy, neděste se, protože opravdu není důvod. Vypadá to, že se s vaším potomkem počítá na nějakou celostátní soutěž nebo na podobnou akci. Buďte rádi, že se konečně dal na tu správnou cestu a vůbec už netajte, že jste na něj pyšní!

Veškerá jeho soustředěnost je najednou ta tam a vy nevíte, jak se s ním domluvit. O víkendu, kdy Slunce přechází z jeho znamení do Střelce, se s ním o tom nebavte, a nechte celou záležitost bez komentáře. Když budete mít štěstí, uklidní se všechno samo od sebe a vy nebudete muset zasahovat.

Když vám řekne, že si nechá dát piercing nebo obarvit hlavu na zvlášť zajímavý odstín, uvědomte si, že to říká je proto, aby vás vyzkoušel, a nenechte se vyprovokovat. Když nebudete na rozmlouvání plýtvat svou autoritou, je vysoce pravděpodobné, že si to rozmyslí sám.

Předvánočního období využijte k tomu, abyste ho nenápadně naučili, jak se chovat v restauraci nebo ve společnosti vůbec. Při výuce byste však měli šetřit jeho hrdost a chovat se tak, jako by ve všem měl už dávno jasno a teď si to s vámi jenom opakoval a piloval podrobnosti.

V neděli, v pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, vás z něj zcela spolehlivě rozbolí hlava. Bude vám klást otázku za otázkou, a pokud na některou odpovíte, nespokojí se s tím, ale naopak vyvolá celou sérii otázek dalších. Nakonec to zvládnete bez výbuchu, ale sami si uvědomíte, jaká to byla fuška.

Pokud si chcete opravdu užít dokonalých rodičovských radostí, využijte víkendu k tomu, že svému dítěti začnete každý večer před spaním číst. Vaše Rybička bude nadšená a vy si zase jednou potvrdíte, že rodičovství je v podstatě docela fajn záležitost.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud nemůžete zapadnout do kolektivu, nehledejte vinu u kolegů a šéfa, ale podívejte se sami na sebe. Není dobré přepočítávat úspěchy podle stavu bankovního konta. Měli byste si…

Nejčtenější články

Doporučujeme