Rodičovský horoskop na týden 2.10. – 8.10. 2010

2. 10. 2010
Rodičovský horoskop na týden 2.10. – 8.10. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Pokud si nedáte pozor, přeroste vám vaše mládě lehce přes hlavu a začne vám vysvětlovat, co je dobře a co je špatně. Nerozčilujte se, protože jde o zákonitou etapu rozvoje. Přesto byste mu měli dát najevo, že máte vlastní hlavu a jemu v nejlepším případě přiznat jen poradní hlas.

Zadarmo není nic a dítě, které má kulturní zájmy, teprve ne. Připravte se na řeči příbuzných, kteří nesdílí vaše vychovatelské metody, a mají dojem, že za různé kroužky pro své dítě zbytečně utrácíte. Asi nezbude, než jim dát najevo, že se s nimi o tom nehodláte bavit, a zbytečně se nestresovat.

Hovory o tom, že se zima mílovými kroky blíží, vaše dítě evidentně nezajímají. Ožije až ve chvíli, kdy se začne mluvit o jeho zimní sportovní výbavě. Připravte se na příval katalogů, jimiž vás zasype, a na požadavky, na které byste potřebovali mít příjmy šéfa velkého podniku se zajištěným odbytem.

V úterý, kdy se na obloze uzavírá kvadratura mezi Merkurem a Plutem, vás může překvapit svou až brutální reakcí na něco, co vy považujete za běžnou věc. Nezbude, než abyste si sedli a domluvili se, jak příště budete podobnou věc řešit. Je to prevence, která se vyplatí.

V neděli a v pondělí, kdy je pod negativním vlivem konjunkce Venuše s Marsem, si dejte pozor na tón, který při komunikaci s ním používáte. Problém může vzniknout ve chvíli, kdy negativně zhodnotíte jeho novou lásku. I když sám cítí, že s ní nemusí být všechno v pořádku, vám žádnou kritiku nedovolí.

Pokud někam jedete a dítě z tohoto znamení necháváte doma v péči prarodičů nebo příbuzných, chce to od vás vysoce strategický přístup. Dotyčnou Pannu musíte nejdříve navnadit příslibem nápaditých dárků, a posléze jí vysvětlit, že je už opravdu velká a statečná, protože malé děti babička hlídat nemůže.

Náročné budou hovory s rodiči jeho kamarádů nebo spolužáků, kteří sami sebe pasovali za vzor a teď vám vnucují své názory. Většinu z nich vyslechnete celkem v pohodě, a hádat se kvůli nim nebudete. Když vám ale začnou radit, co máte dětem vařit, abyste podporovali jejich inteligenci, ozvete se důrazně a na své poměry i dost hlasitě.

Páteční stacionární Venuše v jeho znamení se vám postará o velkou radost z rodičovství. Najednou pochopíte, že jste si vlastně daleko podobnější, než by vás kdykoliv napadlo. Vaše dítko a jeho jednání vám navíc pochválí člověk, jenž rozhodně nepatří k lidem, kteří by chválou plýtvali na někoho, kdo si to nezaslouží.

I když se vám opravdu nechce, vzorně komunikujte se staršími příbuznými. Sami si tím udělíte pozitivní body, a navíc budete dobrým příkladem pro svého Střelce. Je potřeba, aby pochopil, že rodina má držet pohromadě a navzájem si to pomáhat. Pokud si tuto lekci dobře zapamatuje, budete z ní časem kořistit i vy.

Pokud na tento týden padá rodičovská schůzka, máte se na co těšit. O svém dítku se dozvíte, že je tvrdohlavé a že má na všechno svůj názor, který s obecně uznávanými názory nijak nekoresponduje. Asi byste se měli tvářit kajícně a slibovat, že mu doma vysvětlíte, jak se má chovat, ale ve skutečnosti na něj budete velice pyšní.

Veškeré testy, kterými vaše dítě z tohoto znamení prochází, dopadnou skvěle. Pokud se týkají inteligence, můžete být právem pyšní, pokud se týkají zdraví, můžete si konečně oddechnout. V každém případě dojde v tomto týdnu ke zlomu, který vám dokáže, že svět je v podstatě docela příjemné místo k žití.

Drsná slova, která si v poslední době zvykl užívat, mu nezakazujte, protože to k ničemu není. Bude daleko lepší, když mu vysvětlíte, že se takovým vyjadřováním řadí mezi lidi, jimiž vždycky opovrhoval. Pak už jen musíte snést jeho pohled a doufat, že vaše rada opravdu zabere.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:
Kondomy už nejsou "cool"


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Srdcová královna stojí na vaší straně, takže v lásce a milostných záležitostech očekávejte příjemné chvilky. Prožíváte období, které není skoupé na seznámení, vyznání lásky a intimní…

Nejčtenější články

Články odjinud