Rodičovský horoskop na týden 21.5. – 27.5.

21. 5. 2011
Rodičovský horoskop na týden 21.5. – 27.5.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Starosti s dítětem z tohoto znamení vám kupodivu nehrozí. Je v pohodě, neustále se něco nového učí a každou chvíli vás rozesměje některým svým výrokem. O víkendu, kdy je už Slunce v Blížencích, bude mluvit jako kniha a vám nezbude, než tutlat smích, abyste ho nezarazili a dozvěděli se toho co nejvíce.

Jeho ekonomické myšlení vás opět dostane na kolena! Ke svému údivu zjistíte, že je praktický tak, až nevíte, co říct. Sotva odrostlé batole, které začne rozvažovat o tom, co mu odkážete, až umřete, vám vyrazí dech. Nic mu nevytýkejte, a jenom ho upozorněte, že jeho starost je sice pěkná, ale zatím opravdu není aktuální.

Ve chvíli, kdy vám začne vysvětlovat, že byste měli spoustu věcí nakupovat přes internet, protože se na tom ušetří, se spolu dejte do opravdu vážného hovoru. Ke svému údivu zjistíte, že jsou jeho názory docela rozumné a že byste se jimi měli zabývat. Všechno s ním důkladně proberte, a pokud to jde, hned to vyzkoušejte!

Debaty, které vedete, se týkají čištění zubů nebo podobné činnosti, kterou příliš nemusí. Protože mu jen těžko budete vysvětlovat, co znamená nebezpečí zubního kazu, nezbude, než abyste vsadili na svou autoritu a vysvětlili mu, že to dělat prostě bude. Rak může být sice naštvaný, ale když zjistí, že s vámi nic nenadělá, poslechne a zuby si vyčistí.

V neděli, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, byste s ním měli vyrazit na oběd někam, kde jeho hodně lidí a kde může předvést, jak se umí chovat. Pro Lva to bude zážitek, pro vás odměna za dosavadní vychovatelskou činnost. Závistivé pohledy ostatních rodičů, jejichž děti nejsou na zdaleka takové úrovni, můžete brát jako bonus!

Dítě z tohoto znamení, které obvykle bývá naprosto neproblémové, prožívá sobotní vstup Slunce do Blíženců tak rozporuplně, že opravdu nevíte, co se od něj dá čekat. Pokud by mělo zažívací problémy, zvýšenou teplotu nebo jiný neduh, berte to jako něco, co se občas stává, a zbytečně to neřešte. Stejně tak neřešte jeho přechodné nechutenství. Když dohlédnete, aby pořádně pilo, naprosto to stačí.

Když něco děláte, měli byste mít čtyři oči, přičemž tří byste využili k hlídání svého nepředvídatelného potomka. Týká se to hlavně neděle, kdy na něj současně působí Slunce z Blíženců i Luna z Vodnáře, která mu dává povahu experimentátora. V každém případě ho držte dál od úklidových prostředků a jiných chemikálií, kterými by se mohl polít nebo si jimi uškodit jinak.

Svou zvídavostí vás vyloženě dostává tak, že začínáte přemýšlet, co bude ještě další roky ve školce vlastně dělat. Zatímco ostatní rodiče vyžadují pro děti odklad školní docházky, vy přemýšlíte, jak to udělat, aby mohl jít do školy o rok dříve. Prarodiče vám sice vysvětlují, že jste blázni, ale vy se zviklat nenecháte.

Pokud mu kupujete stavebnici nebo nějakou podobnou hračku, která má rozvinout jeho myšlení, zapomeňte na věk, který skutečně má, a kupte mu něco pro děti o dva až tři roky starší, než je. Než přijde na to, jak se s tím zachází, dá vám třeba tolik času, abyste si zase jednou mohli vypít v klidu kávu.

Jeho trpělivost vás velice překvapí. Když něco děláte na zahradě, sám pochopí, že rostlina nevyroste přes noc a celkem bez boje se s tím smíří. Pokud chcete, aby se měl na co těšit, nachystejte kalendář, v němž si bude moci odškrtávat dny, které zbývají do chvíle, než rostlina vyrazí nebo kytka rozkvete.

Pokud má jít po prázdninách do školky nebo do školy, je nejvyšší čas, abyste začali trénovat dovednosti, které bude potřebovat. I když vám na první pohled připadá jako společenský tvoreček, který vás vůbec nebude postrádat, nemylte se! Zkuste ho nechat hlídat třeba na půl hodiny kamarádkou a uvidíte, jak vám nadšeně po návratu vletí do náruče a začne vysvětlovat, jak se mu stýskalo.

Hlavně od úterního odpoledne do pátečního rána, kdy je Luna v jeho znamení, se můžete těšit na lecjaké překvapení. Ryba nejí to, co má obvykle ráda, ale vyžaduje to, co jindy nechce ani vidět. Mladší zrozenci si mohou plést noc se dnem, ale zároveň jsou přitom tak roztomilí, že se na ně nemůžete zlobit, ani kdybyste opravdu moc chtěli.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jako sluneční vyslanci máte ve svém erbu, že budete lidem kolem sebe působit potěšení. Přes všechnu vaši dobrou vůli se však přece jen na domácím poli objeví nějaké mráčky. Zlobivý Mars,…

Nejčtenější články

Články odjinud