Rodičovský horoskop na týden 22.1. – 28.1.2010

22. 1. 2010
Rodičovský horoskop na týden 22.1. – 28.1.2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.

S dítkem z tohoto znamení musíte mít svatou trpělivost zejména v pátek, kdy na něj působí trigon mezi Venuší a Saturnem. Využije každé nedůslednosti, které se dopustíte, a taky vám ji připomene. Vy si můžete vybrat, zda se budete zlobit, nebo nad vším mávnete rukou, protože si uvědomujete, že boj s Beranem se momentálně vyhrát nedá.

Ve středu se o něm dozvíte něco, co vás dost vykolejí. Než začnete věřit tomu, co slyšíte, zeptejte se na to, co se stalo, přímo jeho. K vašemu překvapení nebude zapírat a do podrobna vám popíše, co se stalo. Následně pochopíte, že veškeré výchovné zásahy jsou zbytečné, protože vy byste se na jeho místě chovali stejně.

O víkendu vám vyrazí dech! Nesnaží se ani nic rozbít ani vás naštvat, ale ochotně doma pomáhá a pak si zaleze s knížkou. Nedivte se jeho proměně, která vám připadá až zázračná, ale uvědomte si, že se vysvědčení blíží mílovými kroky a Blíženec dělá, co může, aby vás příznivě naladil.

Do ostré debaty se dostanete ohledně zařízení jeho pokoje. Vaše představa se liší tak, že to víc ani nejde, a hledání kompromisu se přes veškerou snahu nedaří. Zkuste hrát na čas a odložte celou akci včetně nákupů na příští týden, kdy jsou vám planety příznivější a dohoda pravděpodobná.

Za jeho výkony v olympiádách a rozličných soutěžích sklízíte chválu všude, kam přijdete. Je jasné, že to Lvovi dělá dobře, ale vy se až bojíte, aby to neprobudilo jeho pýchu a nezačal si o sobě moc myslet. Nebojte se, protože pýcha je jeho základní vlastností už od kolébky, a to, co se děje nyní, situaci nijak zásadně nezmění.

Věci, které přijdou ještě jednou, zvládnete daleko lépe než ve chvíli, kdy jste s nimi zápasili poprvé. Pokud vám Panna v tomto týdnu onemocní, máte už naštěstí rozum a nebojíte se do zásoby. Navíc jde o lehkou chorobu, která se zvládne za víkend a pak už půjde jen o to, jak udržet vaše živé stříbro v posteli a pokud možno v klidu.

Pokud svou ratolest vypravíte někam s tatínkem, obrňte se trpělivostí. Vaši miláčkové přijdou podstatně později, než jste se domluvili, utahaní jak koťata, ale v tak vynikající náladě, že budete jenom koukat. Výchovné proslovy si odpusťte, protože byste se jen dozvěděla, že tatínek je super a že je s ním větší legrace než s vámi.

Náročným dnem bude zejména pondělí, kdy jsou planetární vlivy opravdu různorodé a on si s nimi neumí poradit. Je docela možné, že si začne vymýšlet všechny možné neduhy a přesvědčovat vás, že musí zůstat doma. Pokud je starší, začne vysvětlovat, že se teď ve škole stejně nic neučí a že svou nepřítomností o nic nepřijde.

Velice příznivý je pro něj pátek, kdy se mu bez problémů daří všechno, na co jenom sáhne. Když uvidíte, jak bez námahy cvičí vaším partnerem a jeho rodiči, a oni tancují, jak Střelec píská, skoro se orosíte. V pátek celou záležitost neřešte, ale do konce víkendu byste měli miláčkovi vysvětlit, kde dělá chybu.

Pokud jedete o víkendu na hory, bude k zulíbání. Luna je v jemu příznivém Býku a stará se, aby se mu dařilo ve všem, do čeho se pustí. Ať se pohybuje na čemkoliv, prokáže podivuhodnou obratnost a vy na něj budete pyšní. Nezapomeňte na průběžné pořizování dokumentace, kterou se později budete chlubit!

Objeví kouzlo šachů nebo jiné podobné hry a po vás chce, abyste hráli s ním. Je to tak trochu problém, protože záhy pochopíte, že je o třídu výš než vy. Nezbude, než abyste přiznali, že máte doma budoucího šampióna a našli mu nějaký klub, kde by se mohl ve své nové zálibě zdokonalovat pod odborným dohledem.

Pokud je to ještě malé stvoření a vy ho potřebujete naučit jíst něco nového, zkuste to v intervalu od středečního odpoledne do pátečního poledne. Jde o dny, kdy je Luna v Raku a kdy se Rybička na všechno nové bude vrhat beze strachu a s nadšením. Počkejte si a uvidíte, jak rychle to zvládne!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Negativní emoce v partnerském soužití vás trápí čím dál víc. Nastavte si jasné parametry. Přestaňte diktovat drahé polovičce, co má dělat, jinak se dočkáte nepříjemných překvapení. V práci…

Nejčtenější články

Doporučujeme