Rodičovský horoskop na týden 22.8. – 28.8.

21. 8. 2009
Rodičovský horoskop na týden 22.8. – 28.8.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.

Nedělní vstup Slunce do Panny silně zkomplikuje jeho projevy. Z dosud radostného dítka, které se těšilo na všechno, co jste mu navrhli, se najednou stane dost protivný kverulant. Dejte mu čas, aby si nové planetární vlivy osvojil, a v žádném případě se nesnižte k ironickým a nelaskavým komentářům.

Když budete vlastním dětem věřit minimálně stejně, jako věříte jiným, uděláte pro své vztahy to nejlepší, co se jenom dá. To, co vám říkají, v žádném případě nezpochybňujte. V případě krize potřebují vědět, že stojíte za nimi a že jste přesvědčeni, že mluví pravdu.

Ve chvíli, kdy dáte dorůstajícímu Blíženci nějaký pokyn, nebo mu svěříte práci, se otočte na podpatku a klidně ho nechte, aby si s tím poradil sám. Budete neobyčejně překvapeni, protože prokáže jak vysokou dávku inteligence, tak zručnost. Následně budete muset přiznat, že ani vy byste to tak skvěle nezvládli.

Děti z tohoto znamení prožívají vaše stresy podstatně hůře než vy. V žádném případě si je proto netahejte na dovolenou, kterou s nimi chcete absolvovat! Váš Ráček by hned poznal, že něco nehraje. Vzhledem ke své ostýchavosti by se však na nic přímo nezeptal a jen se zbytečně trápil něčím, co za to vůbec nestojí.

Asi nezbude, než abyste dělali delikátního prostředníka mezi vaším naštvaným Lvíčetem a jeho druhým rodičem, který má dojem, že vám dítko co nevidět přeroste přes hlavu. Důvodem k jeho rozhořčení je pozdní návrat dítěte, které předem nic neohlásilo a navíc bylo na svého druhého rodiče v pozdních nočních hodinách hrubé.

V neděli a v pondělí se svými malými Pannami raději moc nediskutujte. Ve svém znamení mají jak Merkura, tak Slunce, což znamená, že není síly, která by jim odolala. Vy si sice můžete upřímně myslet, že jim ukážete svou autoritu, ale nakonec zjistíte, že jste nějakým záhadným způsobem začali tancovat tak, jak Panna píská.

Zkuste si jednou bez předsudků a předem daného názoru poslechnout hudbu, kterou neustále konzumuje. Ke svému údivu zjistíte, že je to docela zajímavé a možná ho i požádáte, aby vám nahrál nějaké své oblíbené skladby. Navíc budete mít zase jednou společné téma k rozhovoru, což také není k zahození.

To, že jste na dovolené, ještě neznamená, že budete prožívat klidný a nevzrušený týden. O to, abyste se nenudili, se váš Štír zaručeně postará! Ani nebudete vědět, jak, ale najednou zjistíte, že jste se stali mimo svou vůli soutěžícími ve stavbě pískových hradů nebo v nějaké podobné letní disciplíně.

Tajemství mít sice můžete, ale před dětmi z tohoto znamení je přes veškerou snahu neskryjete. Můžete si jen přát, aby o něm váš malý Střelec nezačal mluvit před celou shromážděnou rodinou, která by se jeho slovy buď skvěle bavila nebo silně pohoršovala.

Ve středu počítejte s náročným ránem, které zapříčiní kvadratura mezi Merkurem a Marsem. Kozoroh se rozhodne negovat všechno, na čem jste se až dosud domluvili, a navíc bude mluvit tak, aby vás zasáhl v co nejcitlivějším místě. Je jen na vás, zda mu na to skočíte nebo zda nad tím, co uslyšíte, raději mávnete rukou.

Ve chvíli, kdy Venuše vstoupí ve středu v podvečer do Lva, se vám přímo před očima změní k nepoznání. Najednou se začne zajímat o svůj zevnějšek, prohlíží si v počítači stránky, věnované péči o tělo, a navíc začne o své vlastní vůli studovat knížky, které se věnují mezilidským vztahům a lásce zvlášť.

Úterní vstup Marse do Raka ho nabije energií, s jejímž zvládnutím budete mít hodně práce. Vaše Rybička bude držet rodinu za všech okolností pohromadě, bude trvat na tom, abyste dělali všechno jen spolu a pokud je příslušného věku, není vyloučené, že se vám nasáčkuje do postele a vy ho z ní nebudete moci dostat.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu zatoužíte po společnosti přátel a známých, které jste dlouho neviděli. Možná se s nimi jen spojíte a domluvíte se na další víkend. To vám stačí, protože se na všechno připravíte…