Rodičovský horoskop na týden 23.10. – 29.10. 2010

23. 10. 2010
Rodičovský horoskop na týden 23.10. – 29.10. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Pokud váš malý Beránek zatím nejevil velkou chuť k přesunům autem, v tomto týdnu s ním na daleké cesty nevyrážejte. Planety jsou sice nastavené tak, aby cestování přinášelo do lidského života potěšení a nové zážitky, ale pro něj bude daleko lepší, když bude tento týden v prostředí, které má rád a na které je zvyklý.

Kvůli názorům, které vám vaše dítě v tomto týdnu přednese, se nemusíte rozčilovat, ani přemýšlet, kdo mu je dostal do hlavy. Uvědomte si, že máte doma tvora, který myslí samostatně, a který ke svým názorům přišel sám. Pro vás to sice může být šok, ale měli byste se s tím co nejrychleji smířit.

Do vaší výchovy a tím i do životního rytmu zasáhnout prarodiče. Zatímco doma dítko bez problémů jí příborem, u babičky se vrátí ke lžíci a vůbec k chování, které jste už dávno považovali za překonané. Mláděti dopřejte návrat do mladších let, a sobě jistotu, že jde o něco, co na jeho dalším vývoji nenechá negativní stopy.

To, že někoho obdivuje, ještě neznamená, že vás uznává méně. Popovídejte si s ním o jeho idolu a zjistěte, co se mu na něm tak líbí. Bude to velice zajímavý zážitek! Váš potomek to má docela srovnané a vy zjišťujete, že to, co říká, má opravdu hlavu i patu.

Pokud dítě z tohoto znamení dorůstá, máte problém, protože nevíte, co s ním udělat v pátek, kdy má ze školy volno a vy naopak musíte do práce. Asi nezbude, než mu projevit důvěru a říct, že si nepřejete, aby do bytu tahal své spolužáky a vůbec lidi, které vy neznáte a které tam mít nechcete.

Vstup Slunce do Štíra rozváže vašemu potomkovi jazyk tak, že budete jen žasnout! Pokud jste až dosud měli doma miminko, které se dorozumívalo posunky, můžete se na konci týdne těšit na první celé věty. Jde o týden, kdy vaše dítě saje vědomosti jako houba a kdy byste měli k vytváření jeho slovníku využít každé minuty, kdy je v bdělém stavu.

Kvůli dětem se můžete dostat do sporu i s kamarády, s nimiž jste zatím vycházeli až luxusně. Zatímco oni mají pocit, že vy svému dítěti povolíte daleko víc, než byste měli, vy máte zase pocit, že dítě svou náročnou výchovou připravují o veškerou radost ze života a místo chvály ho neustále jenom kárají.

Pokud jde o malé dítě, které se teprve pořádně učí chodit, budete ho v neděli muset pořádně hlídat! Týká se to zvláště odpoledne, kdy je pod vlivem trigonu mezi Marsem a Uranem, a kdy budete mít co dělat, abyste uhlídali jeho pohyby, které budou podstatně hbitější, než stačíte registrovat.

I když normálně spí skvěle, počítejte s tím, že v tomto týdnu bude jeho spánek přerušovaný a neklidný. U menších dětí za to mohou rostoucí zuby, u starších ratolestí filmy, které před spaním viděly, a které se jim promítají do snů. V každém případě se snažte, aby vaše večery byly podstatně klidnější. Pravděpodobnost kvalitě prospané noci se tím výrazně zvyšuje!

Zatímco obvykle se mazlí dost nerad a občas máte až dojem, že ho vaše láskyplné doteky skoro obtěžují, v pátek nastane změna. Vaše dítě je pod pozitivním vlivem konjunkce Slunce s Venuší ve znamení Štíra a celý den vám bude dokazovat, že jsou chvíle, kdy umí něze přijít na chuť. Mazlit se bude rád, sám a dobrovolně!

Pokud máte dítě tak velké, aby se umělo zamilovat, ohlídejte si, abyste se na adresu jeho lásky, kterou bere neobyčejně vážně, vyjadřovali jen pozitivně. Týká se to zvláště pondělí, kdy na něj působí konjunkce Merkura z Venuší ze Štíra, a kdy bude i v naprosto nevinné poznámce hledat něco negativního.

I když je ve čtvrtek svátek a vy si máte plné právo poležet, měli byste jedním okem stále sledovat, čemu se věnuje vaše dítě. Ještě před devátou se Mars dostává do Střelce a i dítě, které až dosud vypadalo velice rozvážně, může provést něco, co by v lepším případě skončilo pláčem a v horším úprkem na pohotovost.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani slovy neumíte popsat, jak se těšíte domů z práce. Už tam nechcete být ani minutu. Svých problémů máte dost, a ještě se staráte o nadřízeného, který má potíže se správným rozhodováním.…

Nejčtenější články

Doporučujeme