Rodičovský horoskop na týden 2.4. - 9.4. 2011

2. 4. 2011
Rodičovský horoskop na týden 2.4. - 9.4. 2011
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

S dětičkami z tohoto znamení to momentálně není moc jednoduché. Když je chcete něco naučit, tváří se, jako by to bylo nad jejich síly. Když je však chvíli necháte, ke svému údivu zjistíte, že dotyčnou dovednost zvládají na výbornou i bez vaší pomoci. Máte prostě dítě se smyslem pro humor…

Ve chvíli, kdy se Neptun v pondělí dostane do Ryb, bude v pohodě. Nečekají vás žádné dohady, nebudete muset luštit nejasné motivy jeho jednání. Pokud mu navíc dokážete poskytnout potravu pro jeho fantazii, prožijete spolu opravdu krásný týden. Užívejte si to!

Ve chvíli, kdy přijde s tím, že s ním máte jít na casting, aby mohl hrát v reklamách nebo dokonce ve filmu, málem upadnete. Následně však usoudíte, že to vlastně není tak úplně špatný nápad, a rozhodnete se, že zjistíte podrobnosti a celou akci pořádně naplánujete. Udělejte to, dopadne to dobře!

Ať pro něj děláte cokoliv, bude mít zejména ve středu, kdy je pod vlivem konjunkce Slunce s Jupiterem, pocit, že je to pořád málo. Naštěstí si umíte dupnout a vysvětlíte mu, že jsou věci, na které zatím nemá nárok. Je možné, že vás čeká pár slz, ale to už se musíte tvářit, jako by se vlastně nic zajímavého nedělo.

Je ve všestranné pohodě. Pokud je ještě malý, můžete se těšit na první delší prospané úseky, kdy si konečně odpočinete i vy. Pokud je větší, dočkáte se chvíle, kdy sám usoudí, že jeho místo je v jeho vlastní posteli, a kdy dobrovolně opustí vaše lože, z něhož jste ho ještě nedávno nemohli vystrnadit.

Váš miláček se nezapře! Hned v sobotu, kdy je ještě Luna v jeho partnerském sektoru, začne mluvit o nutnosti jarního úklidu. Nemyslete si, že ho ukonejšíte tím, že ho necháte, aby si přerovnal vlastní hračky! Je to charakter, který nepoleví až do chvíle, kdy sundáte záclony a začnete umývat okna.

Pokud má něco platit ve škole, neuděláte chybu, když zjistíte, o co přesně jde. Berte to jako příhodnou možnost, kdy můžete svému miláčkovi vysvětlit cenu peněz a poučit ho, že opravdu nemůže mít všechno, co by chtěl. Jde o příležitost neopakovatelnou, kterou byste propást neměli!

Konečně zjistíte, kde jste v jeho výchově dělali až dosud chybu, a zároveň vás napadne vhodný způsob, jak ji odstranit. Uvědomte si, že jde o hrdé dítě, které nesnáší, když si z něj děláte legraci. Kdybyste se k němu dokázali chovat jako ke staršímu, a zároveň mu přidělili nějakou odpovědnost, bude to skvělé.

Na sobotu, kdy bude pod vlivem Marse, který se dostává do Berana, byste měli ve vlastním zájmu naplánovat co nejnáročnější aktivitu. Váš miláček má energie na rozdávání, a pokud ho nezaměstnáte, bude se opravdu upřímně snažit, aby vám ze života udělal peklo. Nedejte se!

Nedělní novoluní v Beranu ho dost rozhodí. Je docela možné, že si začne stěžovat, že mu něco nejde, a bude vám vysvětlovat, že vlastně k ničemu není. Vám sice jeho starosti mohou připadat malicherné, ale protože ho opravdu ničí, snažte se ho alespoň trochu zkonejšit.

Jako dítě školou povinné se projevuje přesně tak, jak by nemělo. Úkoly píše na poslední chvíli, a o tom, že by se měl učit, nemůže být řeč. K vašemu velkému překvapení však nosí známky, které by odpovídaly spíše stavu, kdy by po návratu ze školy rovnou usedl ke stolu a pak se až do večera jen studoval.

V sobotu a v neděli s ním bude pohoda. Pokud jste měli potíže s tím, že zatím nechtělo něco jíst, sní všechno, co mu dáte na talířek a ještě požádá o přídavek. Když se navíc ještě nechá bez protestů oblékat, budete mít dojem, že jste se alespoň na chvíli ocitli přímo v rodičovském ráji.KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

ČTĚTE TAKÉ:
Jak chodit na vysokých podpatcích?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní shon není zrovna voda na váš mlýn, takže máte pocit, že jste v těchto dnech vystaveni četným zkouškám. Na jednu stranu vám někdo v kariérní cestě háže klacky pod nohy, ale výhled…

Nejčtenější články

Články odjinud