Rodičovský horoskop na týden 25.9. – 1.10. 2010

25. 9. 2010
Rodičovský horoskop na týden 25.9. – 1.10. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

O jeho sebevědomí se bát nemusíte, protože ho má na rozdávání. Když se s ním však bavíte, měli byste se spíše obávat, aby o dobrý rozmar a sebeúctu nepřipravoval on vás. V mnoha oblastech je podstatně lepší než vy, a pokud zjistí, že si v něčem moc nevěříte, s chutí vám to dá najevo.

Nezbude, než abyste si s ním popovídali o nutnosti pravidelné péče o zdraví. Nebude to tak jednoduché, protože Býk má momentálně talent klást nepříjemně přesné otázky. Počítejte s tím, že se vás zeptá, proč se vy sami tím, co mu říkáte, a co je podle vás tak dobré, taky neřídíte.

Využijte šance, která se vám nabízí, a vezměte si na pondělí dovolenou! Konečně si můžete popovídat, aniž vás bude honit čas. Je sice možné, že vás Blíženec překvapí některými svými požadavky, ale protože usoudíte, že jde o něco, co bude pro jeho další školní život pozitivní, rádi mu v tom vyhovíte.

V mladších Racích se ani trochu nevyznáte. Zatímco na začátku září nástupem do školky vyloženě trpěli a vypadali, že se s pobytem mimo domov smířit nedokážou, teď se situace změnila. V úterý, kdy je svátek, budou chtít do školky vyrazit a naprosto nepochopí, že zůstáváte doma.

Jsou naprosto v pohodě. Slunce ve Vahách jim dává jistotu, že jim díky jejich roztomilosti všechno projde, což se jim líbí. Asi nezbude, než abyste na tento stav věcí upozornili babičky a tetičky. Ty mají sklon jejich roztomilosti podléhat a dělat za ně i to, o co by se opravdu mohli postarat sami.

Planetární vliv ho nijak zvlášť neovlivňuje, takže se dá říct, že si užíváte pohody a klidu. K vašemu překvapení přestává brát školu tak moc vážně a zbytečně se kvůli ní nestresuje. Když přijde na to, že byste mohli jít jako celá rodina o víkendu do kina, snažte se mu vyhovět. Podobná přání nemá přece moc často!

Pokud bude pokašlávat, nečekejte, až se mu choroba pořádně rozjede, ale preventivně ho vezměte k lékaři. Je pravděpodobné, že lékař zjistí, že se mu nic zásadního neděje, a že celou záležitosti spraví pořádné dávky čaje s citrónem. Cestou od lékaře nakupte DVD s pohádkami, protože bez nich ho v posteli neudržíte!

Jde o týden, kdy mezi vámi musí panovat vzájemná důvěra. Budete se totiž bavit o penězích a o tom, jak se mají v životě užívat. Argumenty, které používá váš Štír, nejsou zdaleka tak naivní, jak se vám na první pohled zdá. Zbavte se toho, co jste se naučili. Když ho poslechnete, můžete vám to dost zásadně ulehčit život.

Týden je klidný a probíhá v pohodě. V úterý, kdy Luna prochází jeho partnerským sektorem, vás dokonce může překvapit vlastnoručně připravenou snídaní, které nebude co vytknout. Pochvalou nešetřete! Snaží se sice budit dojem, že mu na vašem názoru nezáleží, ale kdybyste ho nepochválili, právem by se urazil.

Pokud se zamiloval ve školce, je to normální a vy si starosti dělat nemusíte. Pokud je jen o trochu starší, starosti byste si dělat měli. Týká se to zvláště pátku, kdy je pro to, aby svému objevu zaimponoval, schopný dělat opravdu psí kusy, a ohrozit tím všechno, co dosud ve škole dokázal.

Vzhledem k tomu, že jsou svátky, byste měli přimhouřit oko a prodloužit dobu, kterou mu dovolíte trávit u počítače. Nenápadně byste si však měli zkontrolovat stránky, na které chodí, a přesvědčit se, že si neprohlíží nic, co pro něj není prospěšné ani vhodné.

O víkendu bude v naprosté pohodě, ale průběh svátku bude trochu komplikovanější. Neustále vám bude skákat do řeči, mluvit s vámi jako s někým, kdo mu inteligencí nesahá ani po kotníky a vůbec se chovat tak, aby vám vnukl pocit, že jsou chvíle, kdy si zaslouží vzít za ramena a pořádně zaklepat.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neposedný Mars vytváří svou opozicí napětí, takže ode dneška budete v pořádném stresu. Jste tak všestranní, že nakonec nevíte co dřív. Uvědomte si, že nelze stíhat všechno a být na…

Nejčtenější články

Články odjinud