Rodičovský horoskop na týden 26.6. – 2.7. 2010

26. 6. 2010
Rodičovský horoskop na týden 26.6. – 2.7. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Bude po vás loupat podezíravým okem! Jeho kamarádi totiž využívají návštěv u vás, aby si popovídali s vámi a jeho berou tak trochu jako nutné zlo. Naprosto nechápe, co na vás vidí, a vůbec nerozumí tomu, proč berou vaše slova vážně. Vy mu nic nevysvětlujte, protože to nechápete taky.

Dítě z tohoto znamení vám nese samá překvapení. V poslední době mu začaly růst trochu rychleji nožičky, takže je docela možné, že mu boty, které jste mu pořídili sotva před měsícem, jsou už malé. Uvědomte si, že se na dětských botách neušetří a jděte mu vybrat nějaké, které mu sednou.

Pokud někam jedete, počítejte se zábavou. Váš Blíženec všechno tak prožívá, že je docela možné, že noc před odjezdem dostane horečku. Nebojte se, protože nejde o nic závažného. Když mu dáte polovinu acylpyrinu a necháte ho, aby to pořádně zapil, teplota bude do rána v naprostém pořádku a vy můžete vyrazit přesně podle plánů.

I když obvykle vypadá jako tradicionalista, v tomto týdnu se po všem novém naopak sápe. Pokud je malý, zkuste jeho jídelníček obohatit novými druhy zeleniny. Pokud je starší, nenápadně mu nabídněte prázdninový program, který ho nejen zaujme, ale který mu také přinese vědomosti, které využije v dalším životě.

Se seznamováním s dětmi vašich kamarádů nepospíchejte, protože by se vám to nemuselo vyplatit. Jde o věc, kterou si Lev chce za všech okolností rozhodovat sám! Novým známým ho představte a pak už jen doufejte, že se jim bude věnovat tak, jak jeho přirozená velkorysost velí.

V pondělí se připravte na debatu, která bude dost ostrá a v níž zvítězíte jen zázrakem. Vaše dítko je pod vlivem konjunkce Slunce s Merkurem, a své názory vám podává tvrdě a bezohledně. Mluvte spíše více než méně, ale dávejte mu každým slovem najevo, že jste o své pravdě přesvědčeni a umluvit se nedáte.

Víkend nebude jednoduchý, a pokud nechcete, aby byl ještě složitější, musíte svou ratolest pořádně hlídat. Týká se to hlavně sobotního odpoledne, kdy pod vlivem kvadratury Merkura s Jupiterem neskutečně upovídaný, a kdy byste ho měli ve vlastním zájmu držet od hostů a prarodičů co nejdál.

Zajímavé to bude ve chvíli, kdy si pustíte svou oblíbenou hudbu. Místo ironických poznámek se zaposlouchá a nakonec uzná, že se i takový středověk docela dá poslouchat. Věnujte jeden víkendový večer poslechu těch největších pecek, a buďte rádi, že jste konečně nalezli alespoň jeden styčný bod.

Než ho vyšlete na léto do zahraničí, vyřiďte mu náležité zdravotní připojištění, a kromě toho s ním sami zajděte k zubaři. Chtít se mu nemusí, ale když mu vysvětlíte, jak jsou podobné zákroky v zahraničí drahé a jak by vám jeho zub mohl nabourat rozpočet, sám uzná, že je to rozumný nápad a vzpírat se přestane.

Jeho dotazy na to, jaké to bylo, když jste byli malí, jsou velice logické. Vaše dítko chce zjistit, kam patří. Kdybyste na to chtěli jít vědecky, řekli byste, že v sobě hledá rodové kořeny a ujišťuje se o své identitě. V každém případě si nachystejte pár historek z mládí, jimiž mu dokážete, že k vám opravdu patří.

Nedělejte si iluze! Pokud se ve vaší rodině nebo v nejbližším okolí přihodí nějaký skandál, můžete vzít jed na to, že se o něm dozví a že se vás na něj i zeptá. Neříkejte mu, že tomu ještě nerozumí, ale snažte se mu celou záležitost vysvětlit tak, aby po vašem výkladu neztratil důvěru ani v život ani ve vás.

Pokud v neděli ráno podlehne vlivu kvadratury mezi Merkurem a Plutem a prudkým pohybem něco rozbije, je sice možné, že vás to naštve, ale tím by to taky mělo skončit. Když si dáte ruku na srdce, dojde vám, že stačila jen malá změna ve scénáři a dotyčnou věc jste rozbili vy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nyní jste se sebou spokojení a nemusíte řešit nepříjemnosti. Život plyne podle vašich představ a snažíte se všechny kolem rozveselit. Od přírody jste veselé kopy a negativní vlivy vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme