Rodičovský horoskop na týden 27.11. – 3.12. 2010

27. 11. 2010
Rodičovský horoskop na týden 27.11. – 3.12. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Čím víc se blíží Vánoce, tím víc radosti je s vaším Beránkem. Neustále vám zdůrazňuje, co by chtěl najít pod stromečkem, a nechápe, že všechna jeho přání se splnit nedají. Pokuste se vysvětlit, že všechno mít nemůže, ale pokud se vám vaše vychovatelská mise moc nepodaří, zbytečně si to nevyčítejte.

O zábavu se vám postará dítě z tohoto znamení v kombinaci s adventním kalendářem. Ve středu ho dostane, a už ve čtvrtek (nejpozději v pátek) bude prázdný. Vy pak můžete přemýšlet, zda mu pořídit ještě jeden, nebo zda celou událost vzít jako odrazový můstek k hovorům o nutnosti šetření.

Vstup Venuše do Štíra může v úterý zcela rozstřelit jeho sourozenecké vztahy, které se až dosud vyvíjely docela dobře. Nejdříve usoudí, že po něm chcete všechno a po ostatních nic, následně začne přemýšlet, že při první příležitosti odejde z domova, kde si ho stejně nikdo neváží. Zachovejte klid a čekejte, až se bouře přežene!

Nějak nevíte, jak se postavit k Mikuláši. Prarodiče říkají, že je to tradice, ale vy máte o dušičku svého citlivého Ráčka skoro strach. Pokud si opravdu myslíte, že by to nemuselo dopadnout dobře, aktivujte veškerou svou rodičovskou autoritu a ještě letos se spokojte s talířem za oknem.

Máte se spolu velice hezky. Občas sice můžete závidět rodičům mlčenlivých dětí, protože to vaše pusu nezavře, ale na to si zvyknete. V tomto týdnu se dokonce může stát, že vás ratolest vytáhne na společné cvičení. Stačí, když podotkne, že rodičové ostatních jeho kamarádů taky chodí a vy se hned vypravíte.

Veškeré problémy, které máte s jeho školkou, zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Hned v pondělí se dozvíte, že jste vytoužené místo dostali, a spadne vám kámen ze srdce. Dítko musíte sice na školku pomalu připravovat, ale to už bude po předchozí anabázi hračka.

Když se dítko z tohoto znamení zajímá o to, co děláte v práci, snažte se mu podat pokud možno uspokojivou odpověď. Jeho dotazy jsou naštěstí inteligentní a vy na ně dopovídáte docela rádi. Občas dokonce můžete uvažovat nad založením rodinné dynastie odborníků, kdy dítě s rodiči spolupracuje.

Chyby, které uděláte v tomto týdnu při jeho výchově, mohou být ve svých důsledcích opravdu fatální. Pokud se vám něco takového stane, neohlížejte se na to, že je to teprve špunt a omluvte se mu stejně jako dospělému. Nebude to příjemné, ale kdybyste to neudělali, bylo by to později ještě horší.

Hlavně v pondělí, kdy se bude potýkat s vlivem kvadratury Marse s Jupiterem, si od něj užijete. Neustále bude debatovat, a na každé vaše slovo bude mít těch svých deset. Navíc musíte vždycky myslet o dva kroky před ním, protože jinak riskujete, že se kvůli své zbrklosti poraní nebo vás alespoň pořádně vyděsí.

Když náhodou budete mít dojem, že není v některém dni tak zcela ve formě, klidně ho nechte doma. Jedná se o dítě, které se ze školy ulívat nechce a ani to nepotřebuje, a kterému pár dnů v posteli neublíží. Obložte ho knížkami, uvařte mu do termosky čaj, a pokud to jde, pozvěte prarodiče, ať má s kým mluvit.

Zklamání z jednání svého kamaráda rozdýchá daleko rychleji, než byste vůbec považovali za možné. Na nic se ho neptejte a počkejte, až o celé záležitosti začne mluvit sám! Ve středu a ve čtvrtek taky můžete nenápadně vyzvědět, co by opravdu chtěl k Vánocům, a pouvažovat, zda mu jeho přání splníte.

Pokud má ve středu, kdy je pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Venuší, nějaké předvánoční vystoupení nebo adventní koncert, pozvěte všechny babičky a dědečky, protože to bude opravdu stát za to! Vaší Rybce se všechno podaří, jak náleží, a vy budete mít až slzy v očích.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jupiter a Venuše naznačují že není nevhodný čas na zbytečné utrácení. Každopádně dvakrát měřte a teprve pak udělejte další krok. Vaše penízky se mohou rozkutálet takovým tempem, že se pak…

Nejčtenější články

Články odjinud