Rodičovský horoskop na týden 27.8. – 2.9.

27. 8. 2011
Rodičovský horoskop na týden 27.8. – 2.9.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

I když to bylo doposud dítě štědré, které se rozdělilo rádo, s chutí a hlavně bez námitek, dostává se stacionární Jupiter v jeho sektoru majetku vlastního ke slovu. Počítejte s tím, že bude od pondělka do středy v tomto směru fungovat naprosto jinak. Nevysvětlujte mu, že lakota je špatná, ale počkejte, až to samo přejde.

Pokud jste si rodinný život malovali jako ničím nerušenou idylu, máte značnou šanci, že se vám díky vašemu vzornému Býčkovi něco takového konečně podaří prožít. Hlavně v pondělí, kdy je v Panně novoluní, reaguje na všechny vaše pokyny tak, že si až říkáte, že takové souznění přece není možné…

Do školy jde naštěstí ve chvíli, kdy obloze vládne Luna z Vah, a kdy se mu bude dařit. Už ráno vás překvapí nejen širokým úsměvem, ale i naprosto neproblémovým vstáváním. Netěšte se, že podobná idyla u vás bude odteď pravidlem, ale jako start to vůbec není špatné.

S novým školním rokem nezbude, než abyste nově rozdělili úkoly, které se týkají práce v domácnosti. Při té příležitosti musíte Ráčeti vysvětlit, že se o zvířata sice starat musí, ale to, aby kvůli nim zanedbávalo školu a ostatní aktivity, opravdu nutné není.

V sobotu, kdy se v jeho znamení zastaví Merkur, který se pak otočí do přímého chodu, máte štěstí i smůlu zároveň. Štěstí vyplývá z jeho zvědavosti, na kterou jste opravdu pyšní, smůla z toho, že je tak nastartovaný, že nebude spát a svými dotazy vás bude budit i z hlubokého nočního spánku.

Pokud využijete posledního prázdninového víkendu k oslavě jeho narozenin, dopadne všechno naprosto skvěle. Hosté budou nadšení, a zábava bude dokonalá. Když navíc neopomenete zdůraznit, jak se aktivně podílel na přípravě, potěšíte ho snad ještě víc než hromada dárků.

Máte z něj opravdu radost! Neustále se vám plete pod rukama a ze všech sil se vám snaží pomáhat. Je jenom na vás, abyste mu dali přiměřené úkoly a jeho elánu využili. Když ho navíc ještě pochválíte, bude tak blažený, že vás při pohledu na něj zalije vlna radosti.

Potíže má i s tím, co zatím probíhalo naprosto bez problémů. Pokud mu rostou zuby, zapomeňte na příručky, které říkají, že jde o normální jev, kterého si ani nevšimnete. Zejména v sobotu a v neděli, kdy je Luna ve Lvu, se připravte na neprospané noci a na dny, kdy nic neuděláte, protože ho budete stále jen chlácholit.

V sobotu, kdy na něj pozitivně působí stacionární Merkur ze Lva, ho z výchovných důvodů vezměte do nejbližší ciziny. Bude velice dobře, když se na vlastní kůži přesvědčí, že je potřeba, aby se cizí jazyky nejen učil, ale taky je používal. Pokud pak usoudí, že je potřeba, aby se jim víc věnoval, je to jen dobře.

O to, aby poslední prázdninové dny neprobíhaly nudně, se Kozoroh stará ze všech sil. Zvlášť zajímavé jsou nápady, které má v pondělí, kdy na něj působí novoluní v Panně. Je možné, že vám navrhne nový systém šetření, efektivnější organizaci práce v domácnosti nebo zauvažuje o tom, kam byste měli podle jeho názoru investovat přebytečné peníze.

V názoru na to, co je to pořádek, jste se dosud nikdy neshodli, a ani tento týden k nějaké zásadní změně nedojde. Pokud chcete Vodnáře přesvědčit, aby si v rámci nastávajícího školního roku udělal pořádek na stole a v papírech, půjde o hodně náročnou bitvu, ve které není vaše vítězství zdaleka jisté.

Období, kdy Slunce prochází jeho partnerským sektorem, je náročné vždycky. Vaše mládě se teď učí, že jsou chvíle, kdy není ani tak důležité to, co chce a vyžaduje, jako to, co na něm vyžadují jiní. Příjemné to sice vždycky být nemusí, ale v dospělém životě, na který se teď připravuje, to občas jinak nejde.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dneska si rozhodně přispěte, ranní vstávání vám beztak nedělá dobře. Dopolední lenošení propojte povídání s dětmi a partnerem. Vůbec do ničeho se nenuťte, jen byste si zkazili den. Na…