Rodičovský horoskop na týden 29.8. – 4.9.

28. 8. 2009
Rodičovský horoskop na týden 29.8. – 4.9.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.

O posledním prázdninovém víkendu vás opravdu překvapí. Začne velice vážně mluvit o škole a o tom, jak je důležité, aby uspěl. V žádném případě jeho slova nezpochybňujte ani se potají neusmívejte. Beran je totiž o víkendu enormně citlivý a kdyby měl pocit, že ho neberete vážně, moc by ho to mrzelo.

Vzhledem k tomu, že ráno 1. září je Luna ve Vodnáři, budou jeho začátek školního roku provázet docela slušné zmatky. Je pravděpodobné, že se ve škole dozvíte, že ho přeřadili do jiné třídy nebo podobnou novinku, kterou budete muset hned na místě operativně vyřešit.

Když se začne zajímat o to, co děláte v práci, berte to jako základní kámen platformy, na které se spolu můžete neutrálně bavit a tak se víc poznávat. Odpovídejte mu na všechny otázky, které vám dá, a netajte, jak vás pozitivně překvapil tím, že se o vaši práci tak intenzivně zajímá.

O tom, že je opravdu zamilovaný, se dozvíte od jiných lidí podstatně dříve než od něj. Berte to jako fakt a v žádném případě mu nic nevyčítejte! O svých citech s vámi nemluví ne proto, že by vám dost nevěřil, ale proto, že se o něčem tak hlubokém a intimním prostě ostýchá mluvit nahlas.

Vzhledem k tomu, že je po prázdninách opravdu hodně nesoustředěný, neuděláte chybu, když s ním budete až do konce týdne chodit do školy a nenápadně ho upozorňovat na to, jak se přechází cesta. Bude sice nasupený, protože má pocit, že to není zapotřebí, ale vy byste se neměli nechat odradit.

V pátek, kdy na něj působí úplněk, počítejte s tím, že nezvládne zdaleka to, na co jste od něj zvyklí. Pokud jde o malé dítě, v žádném případě ho nepředvádějte příbuzným a nenuťte ho, aby jim třeba recitoval básničky. To, co jindy zvládá bez problémů, by najednou nevyšlo a on by byl zbytečně frustrovaný.

Momentálně je potřeba, abyste že všech sil pracovali na jeho sebevědomí a vysvětlili mu, že ve škole žádné problémy mít nemůže, protože ji vzhledem ke své inteligenci bez problémů zvládne. Pomůže vám v tom i Luna, která je při prvním školním dnu ve Vodnáři a jejích vliv na něj působí vyloženě pozitivně.

Upřímnost mu nevytýkejte, a to, že bude za všech okolností říkat pravdu, berte na vědomí. Pokud se chcete v tomto ohledu vyhnout rodinným sporům, kdy dítě bezelstně řekne to, co jste doma v afektu pronesli na babiččinu adresu, dávejte si před ním zejména v úterý a ve středu pozor na pusu.

Jde o týden, kdy vás dost překvapí, protože o nich vlastně ani nevíte. Školu berou jako nutné zlo, které jen svazuje jejich překypující intelekt, ale nastoupí do ní bez velkých řečí. Pokud máte pocit, že pro vás potají chystají nějaké překvapení, jste na správné stopě, ale to, o co se jedná, se dozvíte až o hodně později.

Když po něm něco chcete, naučte se o to požádat rozumnou a společensky nenapadnutelnou formou. Týká se to zvláště čtvrtka, kdy je Kozoroh pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Marsem, a kdy na všechno, co bude považovat za útok na svou důstojnost, bude reagovat nečekaně neurvale.

Vzhledem k Luně, která je od úterý do čtvrtka v jejich znamení, se můžete těšit na naprosto skvělý začátek nového školního roku. Vodnáři bude jen líto, že i jeho den má pouhých čtyřiadvacet hodin a že v žádném případě nestihne chodit do všech kroužků, které by tak rád navštěvoval.

Páteční úplněk v jejich znamení vám může přinést nečekané propady nálad. Týká se to jak malých dětí, tak i Ryb, které skoro už stojí na vlastních nohou. U malých však stačí, když je polaskáte a pevně obejmete, zatímco velké se vám nic vysvětlovat nebudou a nechají vás, ať na to, o co se vlastně jedná, přijdete sami.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Blíží se Den Matek, proto vytvořte pro nejdražší osůbku krásné překvapení. Darujte jí třeba kytičku, ale nejlepší je vlastnoručně vyrobený dárek od srdce. Zkuste něco namalovat, napsat…