Rodičovský horoskop na týden 30.4. – 6.5.

30. 4. 2011
Rodičovský horoskop na týden 30.4. – 6.5.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Veškeré zvyky, které jste dosud v rodině pěstovali, jsou najednou v ohrožení. Vaše dítě usoudilo, že je už dost velké a zajeté rituály odmítá dodržovat. Prožíváte zajímavé období: ještě nedávno jste se těšili, jak krásné budou večery bez tradiční pohádky na dobrou noc, a sotva skončily, už se vám po nich stýská.

Připravte se na zajímavé debaty, které vás čekají s prarodiči vaší ratolesti. Zatímco vy se staráte, aby se jedlo pokud možno zdravě, babička s dědečkem mu dopřejí k jídlu leccos, co by před vaším přísným zrakem neprošlo. Naštěstí i vaše dítko chápe, že u babičky je to jiné, než doma, a doma nezdravoty vyžadovat nebude.

Jde o dítě, které momentálně potřebuje vaši soustředěnou pozornost. Je docela možné, že v poslední době došlo v jeho životě k nějaké zásadnější změně, se kterou se bude dost obtížně vyrovnávat. Stresy za něj prožívat nemůžete, ale můžete se postarat, aby proběhly s co možná nejmenšími škodami.

Když mu někdo z příbuzných dá darem květináč, pokojový skleníček nebo něco podobného, co má posílit jeho lásku k živé přírodě, můžete si spokojeně zamnout rukama. Vaše jindy dost netrpělivá a náladová ratolest bude nadšená a do pěstování se vrhne plnou parou. Nepříjemné to začne být až ve chvíli, kdy po vás začne vyžadovat vlastní zahradu nebo alespoň svůj záhon.

Konečně se s ním můžete bavit jako s rozumným tvorem, který se nesměje všemu, co mu říkáte. V žádném případě mu však nesmíte mluvit do oblečení, protože to je oblast, v níž nezná bratra. Vy si sice můžete myslet, že chodí jako urvaný z řetězu, ale on to vnímá jinak. Nechte ho, bude to lepší.

I když jde o dítě, které vám každý závidí, občas budete mít pocit, že je i jeho dost. Definitivní ránu dostanete ve chvíli, kdy Panna usoudí, že je nejvyšší čas, aby si k tomu, co se učí ve škole, přibrala ještě minimálně jeden jazyk navíc. Nic neříkejte a uvolněte peníze! Je už pevně rozhodnutá a vy nemáte šanci její rozhodnutí vrátit.

Všechno je v naprostém pořádku a vy se spolu docela dobře domluvíte. Čím je však vaše Váha menší, tím větší tvrdohlavost a zarputilost bude vykazovat. Kdybyste se dokázali ovládnout a tvářili se, že vám na jejím jednání vlastně ani nezáleží, bylo by to nejlepší, co byste mohli dělat.

Pod vlivem novoluní v jeho partnerském sektoru probíhá jeho socializace daleko rychleji, než byste čekali. Zatímco dosud si s ostatními dětmi hrál nerad, v tomto týdnu přijde kolektivní hře na chuť. Samá pochvala na něj bude i ve školce, kde nechápou, co se stalo, že se tak změnit.

Jeho nápady na vylepšení bytu jsou sice hodně extravagantní, ale zdaleka to neznamená, že by byly mimo. Pokud si s ním rozumně promluvíte a necháte si všechno vysvětlit, budete nakonec muset uznat, že má pro zařizování interiérů talent, který napovídá, že by to časem mohlo být i jeho povolání.

I když to už dávno není kojenec, spojení mezi vámi stále funguje a je enormně silné. Poznáte to ve chvíli, kdy se vám něco nepříjemného stane a vaše dítě se vás hned zeptá, co se děje. Pravdu říct musíte, ale raději se nepouštějte do zbytečných podrobností, protože by jim stejně nerozumělo.

K tomu, aby se radoval z práce na zahradě nebo v domácnosti, ho nepřinutíte, i kdybyste opravdu moc chtěli. Můžete po něm ale chtít, aby si nejdříve udělal své povinnosti a pak se bavil podle svého. Když bude hotový, úkoly mu v žádném případě nepřidávejte, protože by to právem bral jako podraz.

Jeho záchvaty tvrdohlavosti pokračují v neztenčené míře, ale vy jste se je naučili zvládat. Pokud se bude vztekat, klidně ho necháte, pokud s ním bude řeč, bude s vámi taky. Je sice možné, že se v příbuzenstvu najde pedagog – teoretik, který vám vysvětlí, že všechno děláte špatně, ale toho poslouchat nemusíte.KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

ČTĚTE TAKÉ:
Agáta Hanychová: I přes vysoký stupeň těhotenství plánuje oslavu v casinu!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Něco málo ve vašem životě se pokazí, ale máte naštěstí kolem sebe spoustu přátelsky nakloněných lidí, takže nemusíte mít obavy, na žádný problém nebudete sami. Každopádně by o tomto…

Nejčtenější články

Články odjinud