Rodičovský horoskop na týden 30.7. – 5.8.

30. 7. 2011
Rodičovský horoskop na týden 30.7. – 5.8.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Drby, které hýbou rodinou, jsou sice neobyčejně pikantní, ale přesto – nebo právě proto – byste měli hodně důsledně dbát, aby se vašemu Beránkovi zatím k uchu nedostaly. Nejde o to, že by věděl něco, co nemá, ale o to, že by musel změnit názor na člověka, kterého má velice rád.

Jeho zájem o bylinky a přírodní léčitelství vám přinese nejednu horkou chvíli. Neustále se vás bude vyptávat, co se čím léčí, a ani ho nenapadne, že jsou věci, které vy nemůžete vědět. Naštěstí máte spoustu známých, kteří se v dané problematice vyznají a jimž můžete svého poznání lačného potomka předat.

Kontakty ke svému životu potřebuje jako sůl, a bez hovoru je jako bez jídla. Pokud je malý a máte ho doma, musíte neustále udržovat tok řeči tak, aby nikdy neměl pocit, že je sám. Pokud je větší a je na táboře nebo jiné prázdninové akci, posílejte mu každý den pohled nebo dopis, který ho ujistí, že na něj myslíte.

Vstup Marse do jeho znamení, který nastává ve středu, vám opět ukáže, že je sice citlivý, ale přesto patří ke kardinálním znamením, která se řídí jenom svou vlastní hlavou. Pokud se s ním nechcete zbytečně hádat, nepřipusťte diskuse. V těch by byl silnější než vy, a vy byste museli přiznat porážku.

Trigon mezi Venuší a Uranem, který proběhne v pondělí, mu udělá pěkný zmatek v prioritách. Najednou se musíte vyrovnat se situací, kdy zavrhne lidi, které doposud miloval, a začne dávat přednost těm, které zatím moc nesnášel. Nehledejte pro tuto změnu logické vysvětlení, protože se najít prostě nedá.

Pokud se pod jeho dohledem balíte na dovolenou, připravte se na nepříjemnou lekci, kterou vám dá. Ostrým pohledem zkoukne všechno, co si berete, a hned vám vytkne, že je toho zbytečně moc. Když vám potom poradí, jak máte všechno zkombinovat tak, abyste s sebou brali věcí polovic, budete mít pocit, že jste doma skoro zbyteční…

I když jste to původně neměli v úmyslu, můžete mu splnit jedno jeho přání. Dostanete přeplatky nebo nějaké podobné peníze, s nimiž jste nepočítali, a rozhodnete se, že je věnujete k posílení duševní pohody svého potomka. Naštěstí chce něco, co byste sami označili za rozumnou investici a co mu koupíte rádi.

Trigon mezi Marsem a Neptunem, který vrcholí ve středu, vás dostane do situace, kdy nebudete vědět, co na jeho postřehy říct a jak na ně reagovat. Ke svému údivu zjistíte, že velice přesně odhadl situaci, která ve vaší rodině panuje, a navíc je mu naprosto jasné, jak se bude vyvíjet dál.

Pokud máte doma sourozence nebo na prázdniny půjčené děti příbuzných, s ničím nerušenou idylou nepočítejte. Střelec, který je pod silně pozitivním vlivem planet ze Lva, se totiž rozhodl, že bude ostatním šéfovat, a absolutně nechápe, že se ostatní (zejména Berani a Lvi) nehodlají podřídit bez boje.

Děti z tohoto znamení můžete s sebou klidně vzít na jakoukoliv rodinnou slávu! Nebezpečí nehrozí, protože se chovají vzorně a ke všemu a všem přistupují s přirozeným šarmem. U stolu se navíc chovají tak, že by si z nich mohli vzít příklad i mnozí starší, což vaši rodičovskou pýchu ještě posílí.

Prázdniny se na něm podepisují dost negativně, a vy vážně přemýšlíte, jak opět najedete do normálního režimu. Pokud byste své dítko nechali, půjde do postele hluboko po půlnoci a bude vstávat až v poledne. Zatím vás to sice zásadně nepálí, ale už teď vám je jasné, že to tak dál nepůjde.

O víkendu, kdy je Luna v Raku, s ním vycházíte naprosto luxusně. Pokud je malý, nechá vás v klidu vyspat, pokud je starší, nemá přehnané nároky ani na váš čas, ani na vaši peněženku. Když pak za vámi přijde a bez rozdílu věku se přimazlí, budete moc rádi, že máte doma právě Rybičku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Přihlaste se do on-line kurzu, anebo své znalosti prohlubujte jiným způsobem. I když se bohužel nesetkáte s velkou podporou protějška, což trošku zamrzí. Přitom máte dostatek energie a…