Rodičovský horoskop na týden 31.7. – 6.8. 2010

31. 7. 2010
Rodičovský horoskop na týden 31.7. – 6.8. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Jde o zajímavý týden, kdy si vaše ratolest teprve zvyká na vliv Marse z Vah a proto je neobyčejně vstřícná. Když po Beránkovi něco chcete, nevymýšlí, proč to nejde, ale začíná uvažovat, jak by to šlo. Užívejte si krásných dnů, kdy se s ním nemusíte hádat, a připravujte se na dobu, kdy se vše vrátí do starých kolejí.

Pokud se sám přizná, že ho něco bolí, měli byste zpozornět. Své dítko znáte a víte, že rozhodně nepatří k těm, kteří by si stěžovali, aby se něco dělo. Důkladně se ho vyptejte, co se děje, a pokud usoudíte, že na to vaše rodičovské zkušenosti nestačí, vypravte se spolu k lékaři!

Jde o období, kdy chce být za každou cenu zajímavý a nelituje ani námahy, ani peněz. Dech vám vyrazí ve chvíli, kdy přijde s tím, že by se mohl tetovat. Snažte se však potlačit své rozhořčení, protože na to čeká, a pokuste se mu vysvětlit, že to bude bolet nejen jeho tělo, ale i jeho peněženku, protože vy to financovat nehodláte.

Je docela možné, že se kvůli dítěti z tohoto znamení pohádáte s jeho druhým rodičem tak vášnivě, jak se vám to už dlouho nepodařilo. Důvodem je to, že vy svého ostýchavého potomka chápete a do ničeho ho nenutíte, zatímco si druhý rodič myslí, že by měl své obavy z veřejného vystupování překonat a být odvážnější.

Ve chvíli, kdy zjistíte, že se vám toto dítě hrabalo v knihovně a vybralo si ke čtení něco, čemu podle vašeho názoru nemůže ani trochu rozumět, budete dost vyvedení z míry. Naštěstí rychle získáte nadhled a dojde vám, že vaše Lvíče právě začíná novou životní etapu, na které mu budou knížky velmi věrným průvodcem.

Zatímco všichni jeho vrstevníci se na pískovišti buď poperou nebo alespoň umažou, vy máte ze své Panenky samou radost! Momentálně podléhá Merkuru ve svém znamení, takže neustále vyžaduje čtení různých knížek, nikam se nezatoulá a z pobytu na pískovišti se vrací stejně čistá, jako když šla tam.

Náročné bude zvláště úterý spolu se středou, kdy je pod vlivem hodně obtížných aspektů. Pokud je to dítě malé, počítejte se silným záchvatem dětského vzdoru, kdy bude na všechno reagovat negativně. Pokud je to dítě větší, chová se stejně, ale vy jeho vybroušenou argumentaci zvládáte daleko obtížněji...

Vzhledem ke Slunci ve Lvu dávejte pozor na jejich pobyt na slunci. Jde o dny, kdy se se sluníčkem hodně obtížně vyrovnávají a navíc zásadně odmítají jakékoliv mazání opalovacím krémem. Nezbude, než abyste sebrali veškerou svou autoritu, kterou ještě disponujete, a dokázali mu, že jsou chvíle, kdy rozhodujete vy!

Jste v pohodě a vaše dítko se ze všech sil stará, aby byla opravdu nenarušitelná. Momentálně kypí dobrou náladou, má plno plánů do budoucna, a výroky, které zaručeně získají čestné místo v rodinné kronice. Pokud to jde, nenechávejte ho nikomu na hlídání, a jeho společnost si sobecky vychutnávejte sami!

I když sázíte na zdravou výživu a přírodní přístup ke zdraví, v tomto týdnu nezbude, než abyste sáhli po prostředcích klasické medicíny. Týká se to středy, kdy mu může najednou nevysvětlitelně stoupnout teplota. Naštěstí stačí půlka dětského acylpyrinu a hodně tekutin, a už ve čtvrtek bude vše v naprostém pořádku.

Jde o týden, kdy naštěstí panuje pohoda a klid. Pokud jste se rozhodli, že své dítko naučíte plavat, dělá potěšitelné pokroky a ve vodě se pohybuje s grácií vydry. Ve čtvrtek a v pátek vás navíc překvapí výdrží a dobrou náladou, s níž zvládne i to, co vám horké letní dny dost zkomplikuje.

I když máte pocit, že by měl mít víc kamarádů stejného věku, do seznamování ho nenuťte. Dobře víte, že jde o dost citlivého jedince, který si nejdříve potřebuje sám všechno obhlédnout a až potom se rozhodnout, zda někoho nového vůbec poznat chce. Když se budete místo jeho společenského života věnovat spíše svému, bude to lepší!

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Delší dobu přemýšlíte, že si pořídíte něco nového anebo si najdete investici. Věřte, že k tomu není pár dní vhodná doba. I když vypadá nabídka lákavé, dopadne špatně. Vyhněte se podvodným…

Nejčtenější články

Doporučujeme