Rodičovský horoskop na týden 3.9 – 9.9.

3. 9. 2011
Rodičovský horoskop na týden 3.9 – 9.9.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Když něčemu nerozumíte, netvařte se v jeho společnosti jako mistři světa. Vaše dítě má velice dobrý instinkt, takže si uvědomuje rozdíl mezi skutečnými znalostmi a jejich předstíráním. Bude lepší, když se přiznáte, že něco nevíte, než kdybyste se chlubili něčím, co není pravda ani omylem.

Jeho tvrdohlavost vám doma nepřekáží, ale může mu udělat značné potíže ve škole, kde na takovou důslednost nejsou zvyklí. Ve škole budete muset vysvětlovat, že to tak nemyslel. Jemu zase musíte říct, že to, co mu prochází doma, mu ve škole neprojde a nepříjemnosti, které kvůli tomu má, jsou naprosto zbytečné.

Občas byste byli rádi, kdyby byl alespoň trochu obyčejnější, než je. Momentálně má tolik zájmů, kterým se chce věnovat, že by potřeboval, aby měl den minimálně dvakrát tolik hodin. Musíte ho přimět, aby své zájmy trochu omezil, ale počítejte, že o každý kroužek bude bojovat jako lev.

Když se mu podaří a on něco rozbije, zachovejte si chladnou hlavu a nedělejte z toho zbytečnou tragédii! Celý sváteční servis vám nerozmlátil, a jeden šálek nebo talíř oželíte. Když se mu podíváte do očí, zjistíte, že jeho to, co provedl, opravdu hodně mrzí.

Hovory s jeho prarodiči, které vedete, nejsou sice moc příjemné, ale vy se jim stejně nevyhnete, protože jsou v jeho zájmu. Je potřeba, abyste babičkám vysvětlili, že by mu neměly dovolovat nic, na čem se předem nedohodnete. Když jim své důvody logicky podáte, určitě vám vyhoví.

Neustále si stěžuje na nudu a po vás chce, abyste ho jí zbavili. Až pečlivě kladenými dotazy, za které by se detektiv stydět nemusel, zjistíte, že jeho nejlepší kamarád teď chodí do jiné školy a on má pocit, že ho v životě v tomto školním roce ani nikdy později nic dobrého nečeká…

Doby, kdy bez problémů nosil do školy to, co jste mu dali, jsou už dávno pryč. Zejména v neděli může kolem vhodného oblékání vypuknout docela ostrá debata. Pokud s ním nechcete ztratit kontakt, trochu mu ustupte a dovolte mu, aby si vzal to, v čem se cítí dobře.

Pokud zvládnete vtipy, které v tomto týdnu produkuje s neobyčejnou lehkostí, můžete sami sobě gratulovat. Na jeho ironii narazíte hlavně v sobotu, kdy je Luna v jeho znamení. Naštěstí jste už proti jeho nápadům očkovaní, takže nad většinou z nich velkoryse mávnete rukou a komentovat je nebudete.

I když se podle kalendáře blíží podzim mílovými kroky, můžete využít Luny z jeho znamení a v neděli uspořádat grilování. Když necháte Střelce, aby míchal marinády, bude to skvělé, když mu dovolíte, aby si sám ke grilu stoupnul, bude to ještě lepší. V každém případě to bude neděle, kterou si všichni užijete!

Dopřejete si poklidného týdne, kdy bez problémů přejdete z rytmu prázdninového k požadavkům, které na vás klade školní rok. Kozoroh vás překvapí už tím, že bude ráno bez problémů vstávat. Navíc se projevuje naprosto samostatně, což dává vaší dosavadní výchově to nejlepší vysvědčení.

Ve čtvrtek, kdy na něj působí opozice mezi Merkurem a Neptunem, si dávejte pozor na to, co vám říká. Nedá se sice přímo říct, že by vám lhal, ale jeho fantazie je opravdu nebrzděná. Naštěstí to přežene tolik, že i vám dojde, že fantazie boj se zdravým rozumem zase jednou vyhrála.

Jde o klidný týden, kdy si nemáte na co naříkat. Slunce se sice pohybuje znamením Panny, ale letos to snáší podstatně lehčeji než v jiných letech. Nediskutuje s vámi víc, než je bezpodmínečně nutno. Navíc velice dobře vychází se sourozenci, což překvapením dodá korunu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto březnovém období se nemusíte ohlížet na peníze, klidně si pořiďte vysněnou věc, finance vám scházet nebudou. Navíc se motivujete k lepším výsledkům a zlepšíte si náladu.…