Rodičovský horoskop na týden 4.12. – 10.12. 2010

4. 12. 2010
Rodičovský horoskop na týden 4.12. – 10.12. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

To, že je v rodině nějaký malér, před ním při jeho bystrosti nezatajíte, i kdybyste opravdu moc chtěli. Můžete mu vysvětlit, co se děje, a pokud možno upřímně odpovědět na jeho dotazy. Budou natolik věcné, až začnete uvažovat, zda to ještě před vámi neprobíral s jiným dospělým člověkem.

V pondělí, kdy je pod vlivem konjunkce Merkura s Plutem, bude mít odpověď na všechno, co mu řeknete. Naštěstí se ještě před vámi zrealizuje ve škole, kde mu raději dají dobrou známku, než aby se vyčerpávali diskusemi, ve kterých bude stejně mít poslední slovo. Buďte rádi, že se mu daří a jeho jednání nekomentujte.

Pokud chodí na kroužky, uděláte dobře, když ho budete v pondělí na kroužky doprovázet a po ukončení si ho zase odvedete domů. Je sice možné, že se mu to nebude líbit, ale to vám může být jedno. Při stacionárním Uranu je schopen bez dozoru udělat leccos, co by mu mohlo neobyčejně zkomplikovat budoucnost.

Středeční vstup Marse do Kozoroha mu dodá vážnost a jakousi určitost. Pokud se s vámi začne bavit o minulých životech a podobných záležitostech, nedělejte si z něj legraci! Jde o věci, které jsou pro něj velice vážné, a vy byste mu měli dát najevo, že tuto vážnost respektujete.

Dotahování vánoční výzdoby v jeho společnosti je zvláště pro střízlivější povahy opravdu silný zážitek. Lev by si moc přál, aby bylo všechno neobyčejně blýskavé a zářivé, a váš střízlivý vkus naprosto nechápe. Vyčleňte mu jedno okno, které si ozdobí podle svého, a zbytek si ponechejte sami.

Pokud má v poslední době trochu potíže s jídlem, berte to jako něco naprosto normálního a hlavně to nijak nekomentujte. Sami dobře víte, že člověk má v životě období, kdy jí s chutí a kdy do sebe jídlo cpe jedině proto, že se to musí. Vaše Panna právě prochází tím druhým stadiem a vy s tím nic nenaděláte.

Než ho začnete seznamovat se vzdálenějšími příbuznými a cizími lidmi vůbec, musíte mu vysvětlit, že jsou to hodní lidé, kteří ho mají rádi. Příbuzné zase upozorněte, že vaše dítě je povahy nedůvěřivé, a než k někomu přilne, dost dlouho to trvá. Pak můžete obě strany pustit k sobě a pozorovat jejich seznamování.

Stacionární Merkur, který se v pátek v jeho finančním sektoru točí do zpětného chodu, obrací jeho mysl k penězům. Neustále mu budete muset vysvětlovat, kolik co stojí. Když vám ale Štír o víkendu slíbí, že si našetří a pak vám za to koupí zámek, budete projevem jeho štědrosti upřímně dojatí.

Když se mu něco nepodaří, berte to jako věc, která se stává. Bylo by zbytečné, abyste celou věc stále dokola probírali, a občas se ho pro zpestření zeptali, zda opravdu nemohl udělat víc. Hlavně o víkendu je potřeba, abyste mu dodávali sebedůvěru a vysvětlovali, že příště to určitě dopadne lépe.

Zatímco vy přicházíte z práce unavení a ze všeho nejradši byste alespoň chvíli relaxovali se zavřenýma očima, Kozoroh už pro vás má připravené úkoly. Vlastní rukou navážil suroviny potřebné k výrobě různých těst, a teď už jen čeká, až mu pomůžete těsto uhníst a posléze z něj upéct cukroví.

V tomto týdnu budete fungovat tak trochu jako jeho taxikář. Pokud sportuje, vozíte ho na tréninky, pokud se věnuje kulturním aktivitám, čeká ho v tomto týdnu několik vystoupení. Kdybyste si náhodou mysleli, že si o víkendu odpočinete, je to omyl! Budete ho doprovázet na výstavu, která už skoro končí a on ji ještě neviděl.

Doby, kdy byl nerozhodný a kdy jste ho večer našli tam, kde jste ho ráno postavili, jsou dávno za vámi. V tomto týdnu je pod vlivem stacionárního Urana ve svém znamení a překypuje energií. Navíc oplývá dokonalými přesvědčovacími schopnostmi, takže vás přemluví, abyste alespoň občas sportovali spolu s ním.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Do vašeho rozhodování o finančních záležitostech se bohužel vloudí nějaká chybička. Milí Lvi, pokud se tak stane, prostě ustupte, nadechněte se a udělejte nějaký rutinní pohyb, který vaši…

Nejčtenější články

Články odjinud