Rodičovský horoskop na týden 4.9. - 10.9. 2010

4. 9. 2010
Rodičovský horoskop na týden 4.9. - 10.9. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

I když to zní spíše paradoxně, jedná se o týden, kdy musíte chránit spíše sebe než své děti z tohoto znamení. Je potřeba, aby zjistily, že i vy máte svá práva! Když pak pochopí, že rodina je tým, který má táhnout za jeden provaz, splnili jste svůj rodičovský úkol na výbornou!

Než začnete o víkendu nadávat, že se ve škole jenom krade, protože budete postrádat krabičku nových pastelek (nebo něco podobného), nejdříve se zeptejte své ratolesti. Pak zjistíte, že pastelky sice nemá, ale to vůbec nevadí, protože je vyměnila za něco, co je podle jeho názoru cennější.

I když se to zdá předčasné, měli byste o víkendu vyrazit kupovat podzimní boty, které bude už hodně brzy potřebovat. Naštěstí rychle padnete na to, co se bude jemu líbit a vám vyhovovat! Ušetřený čas věnujte společné návštěvě kina nebo jiné podobné akci, na které se výchova mísí se vzděláním.

Pokud dítko z tohoto znamení zatouží po šperku, rázem se ocitnete v nelehké situaci. Nic takového mu dávat nechcete, protože si oprávněně myslíte, že je na to ještě čas. Když včas Ráčkovi jeden ze svých řetízků nebo náramků na pár chvil půjčíte, nic se nestane.

I když vám až dosud nepřipadalo, že má bohatou fantazii, v tomto týdnu se přesvědčíte, že ji má bohatou až příliš. Zjistíte to ve chvíli, kdy se vás sousedka zeptá, kdy se budete stěhovat nebo na něco podobného. Dá vám dost práce, než vysvětlíte, že nic takového nemáte prozatím v úmyslu.

Pokud s druhým rodičem dětí řešíte nějaký výchovný problém, bylo by dobře, aby u toho vaše ratolest nebyla. Dobře víte, že má talent na využívání všech rozporů, které mezi vámi jsou, a ani tento týden by nebyl výjimkou. O postupu se domluvte v ústraní, a navenek vystupujte jako semknutý šik!

Pokud si s ním potřebujete promluvit o něčem opravdu důležitém, musíte to zvládnout do středečního dopoledne. Odpoledne se totiž Venuše z jeho znamení přesouvá do Štíra a on bude na informace, které by jindy přijal naprosto klidně, reagovat zbytečně popuzeně.

Když bude ve čtvrtek nebo v pátek chtít, abyste mu koupili stírací los nebo něco podobného, co obvykle považujete za zbytečně vyhozené peníze, klidně to udělejte! Ve čtvrtek se totiž Jupiter vrací do Ryb, a je vysoce pravděpodobné, že vaše dítě bude mít štěstí ve všem včetně výběru losu.

Když se vás zeptá na záležitosti, které v poslední době hýbou celou širší rodinou, musíte se chovat diplomaticky. Nastiňte mu obrysy toho, co se děje, ale v žádném případě se nepouštějte do zbytečných podrobností. Může je z vás sice mámit, ale vy byste měli být důslední a nepovolit.

Jejich dnem je středa, kdy je v Panně novoluní. Najednou budete mít pocit, že vám doslova přes noc vyzráli a zmoudřeli. Zvlášť markantní je to u malých dětí, které budou lehce zvládat nové dovednosti. Nezapomeňte pořídit patřičnou dokumentaci, abyste se měli příbuzným a přátelům čím chlubit!

V sobotu a v neděli si s ním užijete docela dost legrace. Týká se to zvláště mladších ročníků, které neřeknou jenom to, co opravdu neví. Pod vlivem trigonu mezi Venuší a Neptunem vám mohou sdělit, že jste ti nejlepší rodiče na světě a že si nikdy vlastní rodinu nezaloží, protože zůstanou pořád jen s vámi!

Pokud jste měli až dosud dojem, že není v určité oblasti zrovna kovaný, budete muset uznat, že jste se mýlili. Před vámi je týden, kdy bude Ryba prokazovat každý den minimálně jeden nový talent! Berte to jako zasloužený dar osudu a podporujte ji ve všech jejích předsevzetích.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

ČTĚTE TAKÉ: Nahá Nosková: Šíleně jsem se styděla!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Bohužel nyní máte co do činění s nervózně prskajícím Marsem, který svou kvadraturou zadělává na stres a napětí. Spousta rozličných vjemů je pro vaši pokojnou duši zátěž, tudíž jednáte…

Nejčtenější články

Články odjinud