Rodičovský horoskop na týden 5.2. - 11.2.2010

5. 2. 2010
Rodičovský horoskop na týden 5.2. - 11.2.2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.

Celý týden se chová tak, že ho nepoznáváte a marně přemýšlíte, co se s ním děje. Neustále mluví o své budoucnosti a přemýšlí, co bude dělat, aby měl v životě hodně peněz a nemusel řešit to, co řešíte vy. Jeho starost o vás vám vyloženě lichotí, ale přesto se mu snažte vysvětlit, že život jen o penězích opravdu není.

Velice vás překvapí síla sourozeneckého vztahu, který jste mezi svými dětmi dosud postrádali. To, že se něco změnilo, poznáte ve chvíli, kdy pochopíte, že se proti vám vaše ratolesti zcela regulérně spikly a dojde vám, že Býk začal dokonce ve prospěch svého sourozence i lhát.

Počítejte s nedělí, kdy budete řešit, zda je v jeho životě důležitější kamarád nebo on. Postará se o to Luna v jeho partnerském sektoru. Celý problém se vám podaří jednoduše zvládnout ve chvíli, kdy jeho kamaráda organicky začleníte do vašeho rodinného programu a Blíženec si mezi vámi a jím nebude muset vybírat.

Zatímco celý týden bude naprosto normální a nic zajímavého vás nečeká, ve čtvrtek se vám změní doslova před očima. Za jeho proměnou stojí Venuše, která se dostává do znamení Ryb a opět z něj udělá roztomilé dítě, které jste v poslední době tak moc postrádali.

Hovory o tom, jak a proč šetřit, jsou opravdu náročné a vy se při vysvětlování základů finančního hospodaření opravdu slušně zapotíte. S malými dětmi to ještě půjde, protože stačí, když jim vysvětlíte základy, ale s většími to je obtížnější. Jen těžko jim totiž vysvětlíte, že se rodiče jeho spolužáků, kteří nešetří, mají lépe než vy, kteří počítáte s každou korunou.

Když se vám něco nepovede, můžete se k tomu svému dítěti klidně přiznat. Panna vás nebude kritizovat, ale celkem jasně ukáže na příčiny vašeho nezdaru a poradí vám, co máte příště dělat jinak. Když se před ní budete cítit jako mladší a méně zkušení, ničemu se nedivte, protože to rozhodně není naposledy.

Na krásný večer se připravte ve středu, kdy bude Váha pod pozitivním vlivem Merkura, který se během dne dostává do Vodnáře. Vaše dítko vás překvapí rozumným postojem, s nímž přijímá všechny změny, které do jeho života vstupují. Navíc si velice upřímně popovídáte a postaráte se, aby vám spolu bylo dobře.

O tom, že vám Štír umí řádně zabrnkat na nervy, jste nepochybovali, ale to, co předvádí nyní, kdy je Slunce ve Vodnáři, je i pro vás náročné. Zvláště mladší ročníky zlomyslně zapomínají na všechno, co se dosud naučily a s úsměvem na tváři se vrací do dřívějších vývojových stadií.

Velice zajímavý zážitek vám připraví v pondělí, kdy se sám od sebe vrhne na malování nebo jiné umění. Výsledek jeho snahy se vám bude tak líbit, že hned vyrazíte koupit nástěnku, kterou pověsíte na čestné místo v bytě a na kterou jeho výtvor pyšně umístíte.

Pokud něco sbírá, máte víkendový program jasný. Někdo ho neprozřetelně informoval, že existují burzy sběratelů a Kozoroh nedá pokoj, dokud mu neslíbíte, že ho tam doprovodíte. Udělejte to, protože na něj v sobotu působí samé příznivé aspekty a on bude mít zážitek, který převýší Vánoce, narozeniny i svátek dohromady.

To, že váš malý Vodnář navštěvuje teprve mateřskou školu, ještě neznamená, že se vyhnete diskusi kolem Valentýna a toho, zda a jak ho slavit. Když zjistíte, jak vážně vaše dítko svátek zamilovaných bere, klesne vám čelist, a budete moc rádi, že letos Valentýn připadl na neděli.

O tom, že je vaše dítě oblíbené, jste nikdy nepochybovali, ale teď přemýšlíte, zda není oblíbené až moc. O víkendech si ho moc neužijete, protože buď samo spí u někoho z kamarádů nebo se celá parta nastěhuje k vám. Na tento víkend se rýsuje druhá alternativa, což znamená, že se sice nebudete nudit, ale taky si neodpočinete.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jeden člen rodiny vás hrozně štve, protože nesouhlasí s vašimi názory. Ani vám nevadí fakt, že si myslí něco jiného. Nejvíce vás vytáčí jeho nadřazenost. Na domácí půdě nemáte klid a v…

Nejčtenější články

Doporučujeme