Rodičovský horoskop na týden 5.2. – 11.2. 2011

5. 2. 2011
Rodičovský horoskop na týden 5.2. – 11.2. 2011
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Pokud máte šanci jet na víkend někam, kde dosud nebyl a kde to tím pádem nezná, může vám Luna z Ryb dost zkomplikovat života. Vaše dítě, které obvykle všechno neznámé rádo zkoumá, bude novým okolím vyvedené z míry tak, že se vzpamatuje až ve chvíli, kdy bude skoro čas na cestu domů.

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem konjunkce Venuše s Plutem, se připravte na nečekaná překvapení. Je docela možné, že vám hned ráno při snídani vysvětlí, čeho chce v životě dosáhnout. Jde o řeč, která zní sice skoro jako pohádka, ale kterou byste měli brát vážně, protože on ji opravdu vážně myslí!

S tím, jak jednat s tímto dítětem, jehož nálady se v poslední době mění častěji než aprílové počasí, vám neporadí ani tak psycholog jako astrolog. Psycholog ho bude zkoumat, zatímco astrolog pochopí, že se jedná o vliv Urana na posledních stupních Ryb, který zhruba v polovině března sám od sebe pomine.

Hlavně o víkendu, kdy je Luna v Rybách, se ho nesnažte zbytečně vychovávat! Jako každý jiný zrozenec vodního živlu bude v sobotu a v neděli přecitlivělý, takže na vše, co mu řeknete, bude reagovat slzami. Pokud jsou to ty, co se dají utřít kapesníkem, je to dobré, ale ty, které pláče dovnitř, mohou vaše vztahy zbytečně zkomplikovat.

Když vám někdo z příbuzných začne radit, jak byste ho měli podle jejich názoru vychovávat, aby vám nepřerostl přes hlavu, bude s tím tak trochu problém. Na jedné straně víte, že byste se Lvíče měli držet trochu víc zkrátka, na druhé je vám jasné, že u něj s takovým jednáním narazíte a v rodině vypukne drama.

Pokud máte dítě z tohoto znamení odstavovat od prsu, vyberte si k začátku procesu víkend, kdy je Luna v Rybách, a kdy bude vaše mládě společensky na výši. Pokud byste ho mohli na pár chvil předat babičce, tetě či kamarádce a sami si někam vyrazit na tak dlouho, aby musel sníst i něco jiného, podaří se první krok dlouhého procesu bez problémů.

Jde o týden, kdy se toho děje sice hodně, ale nic z toho se ho přímo netýká. Je ale docela možné, že vám bude vyprávět o různých složitých situacích, které ho potkaly ve škole nebo ve školce a bude chtít znát názor, který na to máte. Při jeho formulaci buďte opatrní, protože to, co řeknete, bere vaše dítě jako zákon!

Od středečního poledne do pátečního večera, kdy je pod vlivem Luny v Býku, se k vašemu překvapení neobyčejně zklidní. Navíc je docela možné, že se vám pokusí udělat radost tím, že něco upeče nebo uvaří. Jde o námahu, která by se měla ocenit i v případě, kdy je výsledek podle vašeho názoru sporný.

Jeho dotazy, jimiž v tomto týdnu opravdu skrblit nebude, se trefují přímo do černého. Když se vás zeptá, proč se nemáte s jistou příbuzenskou větví moc rádi, nezbude, než vsadit na upřímnost a stručně mu vysvětlit své důvody. Možná pak sami přijdete na to, že je to vlastně malichernost, kterou byste měli už konečně vyřešit.

Ve formě bude zejména o víkendu, kdy se bez větších problémů dokáže naučit spoustu nového. Pokud usoudíte, že nastal čas, aby si uměl zavázat botičky nebo zapnout knoflík, samotné vás překvapí, jak rychle mu to půjde. Pochvalou neskrblete, i když se tváří, jako by o ni vlastně ani nestál…

Jde o dny, kdy bude na všechno, co mu řeknete nebo co uděláte, daleko citlivější než obvykle. Pokud s ním chcete vyjít a vyvarovat se zbytečných slz, vsaďte na optimismus, veselí a vtipkování! Když se mu něco nepovede (což je zvláště od středy do pátku pravděpodobné), nechte to bez komentáře.

Vzhledem k tomu, že o víkendu Luna prochází jeho znamením, bude patrně spavější než obvykle. I když obvykle patří k dětem, které se po poledni do postýlky zahnat nedají, teď se tam vydrápe sám a bude dávat najevo, že jediné, co potřebuje je spánek. Nic nenamítejte, protože tak vznikne chvíle, kterou budete mít pro sebe.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Láska na vás dnes může číhat na místech, která jsou spojena s obchodem nebo také s cestováním. Žijete-li v manželském vztahu, buďte obezřetnější zejména na návštěvě, kterou jste původně…

Nejčtenější články

Články odjinud