Rodičovský horoskop na týden 5.6. – 11.6. 2010

5. 6. 2010
Rodičovský horoskop na týden 5.6. – 11.6. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

To, že vyráží na školní výlet nebo na nějakou podobnou akci, spojenou s přespáním, vám dělá víc starostí, než byste čekali. Hlava vám říká, že je skvělý a že to zcela určitě zvládne. Srdce však trpí, protože si uvědomujete, že vaše mládě udělalo svůj první krok bez vás a další budou následovat.

I když jste si vždycky slibovali, že něco takového nikdy nedopustíte, dovede vás dítě z tohoto znamení do stavu, kdy se rozhodnete, že některý jeho prohřešek před druhým rodičem zamlčíte. Není to sice nadvakrát výchovné, ale protože vy celou věc vyřešíte podstatně rychleji a lépe, vyčítat si to nemusíte.

V pondělí budete mít pocit, že vám ho snad vyměnili! Může za to Jupiter, který se v neděli dostal do Berana a který ho konečně zbaví nezvyklého ostychu, s nímž se potýkal od začátku roku. Když řekne, že ve škole napraví všechno, co se jen dá, můžete mu věřit, protože to opravdu dokáže.

Zcela regulérní drama se vyvine z naprosto normální koupě botiček nebo jiných potřebností. Vaše dítě sice ještě neumí ani pořádně mluvit, ale už teď je mu jasné, co se mu líbí a co ne. Nepouštějte se s ním zbytečně do sporu, a pokud to jen trochu jde, nakupte podle jeho vkusu. Vy to nosit nebudete!

Dítě z tohoto znamení zvládne něco, co byste od něj naprosto nečekali. Pokud si o víkendu vyrazíte na kolech, překvapí vás nejen svou výdrží, ale i dobrou náladou. Vrchol však nastane po návratu domů, kdy vy dospělí padnete únavou, zatímco dítko bude hledat činnost, při níž by mohlo vypustit svou překypující energii.

Ve čtvrtek, kdy se Merkur dostává do Blíženců, se s ním připravte na kruté boje. Zpochybní všechno, co mu řeknete, a ještě budí dojem, že nechápe, jak je možné, aby tak skvělé dítě, jako je on, mělo tak všestranně nemožné rodiče, jakými jste v jeho očích vy.

Pokud jste měli dosud dojem, že mu ctižádost zcela chybí, a že se osudem nechává spíše vláčet, než aby ho sám aktivně ovlivňoval, máte šanci zjistit, jak hluboce jste se mýlili. Překvapí vás jasně strukturovanou představou ohledně své budoucnosti i způsobem, kterým ji chce velice rychle uvést do života.

To, že se v jeho okolí děje něco hodně nepříjemného, s čím se zatím nesetkal, je fakt, s nímž nic nenaděláte. Můžete mu však nabídnout ucho k vyslechnutí, a soustředěnou pozornost. Je to jedna z cest, kterou mu můžete ukázat, že i zdánlivě nepochopitelné události mají svůj smysl.

Do toho, jak s ním komunikovat a jako ho vychovávat, si nenechte od nikoho mluvit. Zejména prarodiče to sice mohou myslet dobře, ale vy na ně nedejte a řiďte se jen tím, co se vám dosud osvědčilo. Ve chvíli, kdy Střelec pochopí, že se o něj bojuje, nastane situace, kdy se dva perou a on jako třetí směje, a která by nic dobrého nepřinesla.

Pondělní vstup Marse do Panny mu udělá neobyčejně dobře. Pokud se mu zatím něco nedařilo, teď se dostane do situace, kdy mu najednou všechno půjde přesně tak, jak jste si oba představovali. Najednou vsadí na rozumný přístup, srovná si emoce a bude s ním konečně řeč.

K vašemu údivu začne najednou odmítat něco, co dosud s chutí jedl, přestanou ho zajímat obvyklé zábavy a vůbec bude tak trochu rozhozený. Tvařte se, jako by se nic zajímavého nedělo, a jen přemýšlejte, co jeho nezvyklou reakci vyvolalo. Záhy na to přijdete, a stejně rychle vás napadne, co dělat, aby se všechno zase rychle dostalo do normálních kolejí.

Jeho fantazie vás vyloženě překvapí. Když ho necháte jen tak povídat, a budete ho bez přerušování poslouchat, dozvíte se neskutečné věci. Chvílemi sice nebudete vědět, zda se zlobit nebo smát, ale to se dá vydýchat. V každém případě vám vaše Rybička poskytne lepší zábavu než kino, divadlo a televize dohromady.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Přesvědčili jste šéfa o tom, že za všechny kiksy a přešlapy vlastně ani nemůžete a jste na pokraji sil. Snad se vám udělá po víkendu lépe. S kariérou to nevypadá dobře. Do toho ještě…

Nejčtenější články

Doporučujeme