Rodičovský horoskop na týden 6.11. – 12.11. 2010

6. 11. 2010
Rodičovský horoskop na týden 6.11. – 12.11. 2010
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Přesnost jeho dotazů vám vyrazí dech, neodbytnost, s níž vyžaduje odpověď, vás připraví o klid. V další etapě se můžete těšit na neobyčejně trefné postřehy ohledně povah všech členů blízké i vzdálené rodiny a vašich známých. Navenek se na něj kvůli nim můžete zlobit, ale v duchu budete bublat smíchem.

I když se vám od kolébky zdá, že dítě z tohoto znamení je enormně technicky nadané a vy na něj máte v tomto směru být proč pyšní, uděláte dobře, když ho v tomto týdnu budete od techniky držet co nejdál. Týká se to zejména lezounů, kteří se jsou schopni zmocnit volně loženého šroubováku a narvat ho do nejbližší zásuvky.

Ve vztahu k tomuto dítěti potřebujete především svatou trpělivost. Budete ji potřebovat, abyste s ním nejdříve navázali kontakt a pak ho přesvědčili, že nemusí být všechno jenom po jeho. V další etapě mu vysvětlete, že to, že spolužákovi rodiče něco dovolí, ještě neznamená, že vy musíte dovolit jemu.

O zábavu se vám postará hned v sobotu, kdy je pod pozitivním vlivem novoluní ze Štíra. Pokud jste si dosud stěžovali, že ho uklízení nebaví a chaos v jeho pokojíčku přesahuje míru, nyní je všechno jinak. Do úklidu se vrhne s nadšením, a pokud ho nezastavíte, přibere z pilnosti i kuchyň s předsíní.

V sobotu, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Neptunem, musíte hodně pečlivě odlišovat to, co můžete brát jako projev jeho nezvladatelné fantazie, od toho, co se dá považovat za lež. K fantazii přistupujte tolerantně a s nadhledem, ale pokud zjistíte, že vám lže, nasaďte tvrdý přístup a vysvětlete mu, že by to tak nešlo.

Úterní vstup Merkura do Střelce vám ho trochu rozhodí. Dosud vzorné dítě může donést ze školy svou první poznámku, bezchybný student špatnou známku, která není zapříčiněna nevědomostmi, ale nedostatkem soustředění a pozornosti. Snažte se to prodýchat, i když to lehké nebude!

Vstup Venuše do jeho znamení se vám postará o nečekanou zábavu. Zatímco dosud to bylo dítě, které celkem spokojeně nosilo všechno, co jste mu přichystali, nyní se jeho vkus profiluje. Pokud chcete, aby bylo v pohodě, dejte mu slovo a při výběru nového oblečení nechte poslední slovo jemu.

I když si myslíte, že je občas protivný, mávněte nad tím rukou. Bude prostě lepší, když se zachováte jako taktik a budete předstírat, že jste si ničeho zajímavého nevšimli. Když už cítíte potřebu probrat jeho chování s druhým rodičem, prarodiči nebo někým podobným, dávejte bedlivý pozor, aby se to nedozvěděl.

Pokud má ve škole problémy s učitelem, nemusí být vina jenom a pouze na jeho straně. Momentálně by bylo lepší, kdybyste nejdříve vyslechli jeho a zbytečně mu při tom neskákali do řeči. Dozvíte se tak leccos, co postaví jeho jednání do jiného světla a objasní poznámky, které vám přinesl.

Hádky, které v tomto týdnu vedete s jeho druhým rodičem, jsou příznivé, protože se u vás po nich pročistí vzduch. Když se však proberete z návalu vzteku, musíte si popovídat s Kozorohem, který na vás jen nevěřícně kouká. Vysvětlete mu, že se lidé mohou sice občas pohádat, ale přesto se pak mají stejně rádi jako dřív.

Z toho, že roste, máte radost, ale přináší vám to i starosti. Ke svému údivu zjistíte, že boty, které jste mu pořídili na zimu, mu jsou už malé a vy musíte vrazit kupovat nové. Berte to jako fakt a hlavně mu ani s humorem neříkejte, že vás svým rychlým růstem zlobí. Podobný humor totiž váš Vodnář nesnáší a dal by vám to jasně najevo.

Dítě z tohoto znamení je momentálně pod pozitivním vlivem Slunce ze Štíra, které je navíc posíleno sobotním novoluním, a tedy ve formě. Náladu má ale skvělou, a pokud v noci nespí, nebudí vás, protože místo pláče jen tak brouká. Jako rodiče máte proč být pyšní, hrdí a spokojení!

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:
Šperky, se kterými ovládnete plesovou sezónu!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše tropí neplechu a trochu vás zkouší, takže pozor na to, abyste nestříleli od pasu. Hlavně buďte v každém ohledu příjemní a taktní. O moc výhodnější je teď ve vašem vztahu přátelství.…

Nejčtenější články

Články odjinud