Rodičovský horoskop na týden 7.5. – 13.5.

7. 5. 2011
Rodičovský horoskop na týden 7.5. – 13.5.
Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Veškeré zkoušky, které v tomto týdnu absolvuje, dopadnou podstatně jinak, než jste čekali. Všechno, z čeho měl strach, zvládne brilantně, ale vyhoří naopak v tom, co považoval za snadné a zvládnutelné. Berte to jako věc, která se stává, a mluvte s ním tak, aby zbytečně neztratil sebedůvěru a chuť do života.

Pokud je to mladší sourozenec, měli byste dohlédnout, aby alespoň občas dostal něco nového, co je jenom jeho. Je sice pravda, že smysl pro ekonomiku sál už s mateřským mlékem a šetrnost je jeho druhou přirozeností, ale pokud pořád něco dědí, je jeho naštvanost pochopitelná. Udělejte radost jemu i sobě!

Zvláště u malých dětí vás může v úterý překvapit jejich velká pohyblivost, která vám přinese nejednu horkou chvíli. Nezapomeňte, že v pondělí na ně působí kombinace Marse z Berana a Luny ze Lva, která jim dává energii téměř nezvladatelnou. Ať děláte cokoliv, musíte je mít stále na očích a myslet o dva kroky před nimi!

Luna, která je od soboty do pondělního poledne v jeho znamení, se postará, aby vás přinejmenším jednou denně zaujal něčím novým, co se naučil. Kromě toho, co se vám zamlouvá, se však bude stejně rychle učit všechny možné zlozvyky. Pokud nechcete, aby doma nastaly nepříjemné hovory, měli byste se sami chovat tak, aby se vám nedalo nic vytknout.

Hlavně ve středu, kdy na něj negativně působí konjunkce Venuše s Jupiterem z Býka, vás může dost nemile překvapit. Pokud usoudí, že něco opravdu chce, chová se tak, že to od vás vyžaduje opravdu silné nervy. Naštěstí umíte v podobných situacích chodit, takže se dá čekat, že je s trochou sebezapření zvládnete.

Vstup Marse do Býka, který nastává ve středu, ho vybaví nejen neskutečnou aktivitou, ale ještě neskutečnější výdrží. Pokud máte rozum, vyhnete se situaci, kdy by se síla vaší vůle střetla s jeho, protože byste zaručeně prohráli. I když to zní nevýchovně, chovejte se tak, abyste svou Pannu zbytečně neprovokovali. Když se ve zdraví a bez újmy dožijete večera, berte to jako úspěch.

Jde o týden, kdy síla jeho vůle narazí na tu vaši, a vůbec není jisté, že to vy vyhrajete. Pokud to jde, odložte veškeré ochutnávání nových jídel, a všechno, co narušuje váš zajetý stereotyp, na příští dny. Chvíle, kdy by vypukla rodinná revoluce kvůli tomu, že vaše robátko nechce jít třeba brokolici, by za to rozhodně nestála.

O tom, že má paměť jako slon, jste se už mnohokrát přesvědčili. Se sliby, které mu dáváte, hospodařte neobyčejně opatrně. Pokud mu něco slíbíte, a se splněním to nebude tak horké, bude vám neustále připomínat, že děláte něco, co se nedělá, a že to navíc děláte jemu, což je zavrženíhodné dvojnásob.

Využije svého vládce Jupitera, který je zvláště ve středu neobyčejně příznivý, a bude se z vás snažit získat nějaké výhody navíc. Pokud je malý, pocpe se vám do postele, pokud je velký, bude naopak chtít dosáhnout pozdější večerky. Jste určitě přesvědčení, že odoláte, ale rychle zjistíte, že je to velice těžké.

Vstup Marse do Býka, který nastává ve středu dopoledne, ho obdaří nebývalou energií. Šok to bude zejména u malých Kozorohů, kteří se doslova přes noc rozběhají tak, že budete mít co dělat, abyste jim stačili. Je to však pozitivní i pro vás! Pokud vám po zimě zbylo ještě nějaké to kilo navíc, dá se čekat, že neobyčejně rychle zmizí.

V pondělí, kdy ho negativně ovlivňuje konjunkce Merkura s Venuší, s ním může být dost obtížná řeč. Týká se to hlavně starších Vodnářů, kteří mají dojem, že si se vším poradí a vy je jenom brzdíte v rozletu. Nedávejte se s nimi do diskuse, protože byste ji patrně prohráli, ale trvejte na tom, aby všechno pokračovalo tak, jak dosud.

Jde o týden, který bude ve všem, co se vaší ratolesti týká, jednou velikou improvizací. Pokud je malý, musíte mu zajistit hlídání, protože to obvyklé nečekaně ze dne na den vypadlo, pokud je větší, musíte ho hlídat zejména ve chvílích, kdy sedí u počítače. Tam má totiž tendenci nahlížet zrovna na ty stránky, na kterých nemá co dělat.KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento týden nepatří zrovna mezi vaše růžová období v lásce a milostné záležitosti rozhodně nehrají prim. Král rozumu, Merkur, se dál drží žezla a dělá vše, aby emoce nedostaly prostor.…

Nejčtenější články

Články odjinud